ADIDAS PERFORMANCE - tenisky, sneakers

Počet nájdených výrobkov: 77
12

adidas Performance je špeciálna séria určená pre športovcov. Vyznačuje sa využívaním vylepšenej technológie a sofistikovaným štýlom. Tieto produkty sa ideálne hodia pre ľudí, ktorí od športového výstroja očakávajú, že sa naň môžu bezvýhradne spoľahnúť. V našej širokej ponuke modelov adidas Performance si pre seba dokonalý pár vyberú dámy aj páni. Táto inovatívna obuv svojmu majiteľovi zaručuje pohodlie pri tréningu aj pri pretekoch. Dámske a pánske tenisky adidas Performance boli vytvorené na nosenie pri rôznych športoch, napríklad pri behu, futbale alebo cvičení.

 

adidas Performance – najlepšia obuv pre športovcov

 

Silná pozícia značky bola pre nemeckých návrhárov inšpiráciou, aby nezaspali na vavrínoch. Stačilo im znova a znova ponúkať predchádzajúce slávne rady (tenisky obľúbené medzi rapermi v 80. rokoch 20. storočia znova hlásia návrat) a zarábať peniaze na recyklovaní starších nápadov. Namiesto toho sa snažili dosiahnuť viac – hoci je to možno vo svete módy prekvapivé – a výsledok bol prelomový. Rad adidas Performance sa na trhu predstavil v roku 2004, a to vďaka spolupráci s britskou módnou návrhárkou Stellou McCartney. Rýchlo si získal obľubu a milovníčky módy boli nadšené prepojením svetov športovej obuvi a módy. Tento nový trend sa stal normou, ktorú si vychutnávajú nadšenkyne cvičenia aj obdivovateľky najnovších trendov.

 

adidas Performance – kompletný výstroj športovca

 

Ponuka obchodu SneakerStudio sa zameriava na športovú obuv vrátane produktov adidas Ultraboost a vysokokvalitných žabiek. Tento výrobca však ponúka oveľa viac, pretože pod značkou adidas Performance sa skrývajú nielen tenisky, ale aj športové oblečenie. Oblečenie Ultraboost je extrémne účinné a odolné. Presne ako topánky, zaručuje pohodlie pri cvičení, pretože odvádza pot a umožňuje telu dýchať. Produkty adidas Performance sú ľahké a zároveň odolávajú opotrebovaniu aj v náročných podmienkach. Športové oblečenie je k dispozícii v rôznych farbách a skvelo vám poslúži nielen na cvičenie, ale budete v ňom aj výborne vyzerať.

 

 

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel