Timberland - topánky, tenisky

Počet nájdených výrobkov: 180

Topánky Timberland sú reakciou na výzvy, ktoré prináša zima. V tomto ročnom období potrebujete nepremokavé a voči náročným atmosférickým podmienkam odolné topánky. Musia zaisťovať dokonalú priľnavosť a udržať nás na šmykľavom povrchu, čím ochránia chodidlá pred prípadnými zraneniami.


Nesmieme ale zabúdať na ich vzhľad. Plne funkčné členkové topánky musia vyzerať atraktívne a hodiť sa k rôznym outfitom. Práve také sú zimné topánky Timberland – spoľahlivé, univerzálne a štýlové.


Krátka história značky Timberland


Značka Timberland sa môže pochváliť už takmer storočnou históriou. Neprekvapí teda, že jej výrobky si vedú natoľko dobre v náročných podmienkach – stoja za nimi prebohaté skúsenosti brandu.


V roku 1928 ho založil Nathan Swartz. Kolískou značky je Boston v štáte Massachusetts, ale súčasné hlavné sídlo podniku by sme našli v Strathame, New Hampshire. Počas rokov sa sortiment značky rozširoval — dnes sa vedľa obuvi Timberland venuje tiež výrobe iného tovaru pre outdoorové využitie, ako je oblečenie, okuliare alebo hodinky.

Obuv Timberland na zimu a nielen to


Topánky Timberland predstavujú dokonalé riešenie pre pánov a dámy, ktorí okrem úžitkových predností obuvi ocenia aj jej vzhľad. V zime vyžaduje zladenie topánok a oblečenia poriadnu dávku fantázie. Chcete si obliecť košeľu a vaše členkové topánky od nej úplne odvádzajú pozornosť, keď dominujú celému outfitu? Vyberte si napríklad čierne zimné topánky Timberlandy. Kultové topánky si zachovávajú univerzálny charakter a úspešne spestrujú celý styling. Klasické dámske topánky nad členok predstavujú dokonalý príklad plne funkčného, nesmrteľného modelu, ktorý v sebe spája rysy ťažkej obuvi s istou ľahkosťou materiálov, z ktorých je zhotovená.


Topánky Timberland pre chladné dni


Topánky Timberland to je predovšetkým úplná pružnosť výberu. V ponuke SneakerStudio nájdete rôzne farebné varianty výrobkov. Profilovaný tvar, vysoká kvalita vyhotovenia a zodpovedajúca technológia chrániaca pred prechladnutím chodidla a chladom činí z Timberlandu jednu z najčastejšie volených značiek na svete, ako pre ženy, tak pre mužov.


Umožňujú zachovať proporcie postavy; skvelo sa hodia k zimným kožušinkám alebo kožúškom. Veľkej obľube sa, samozrejme, tešia rôzne modely timberlandov, ktoré lákajú nielen svojimi úžitkovými prednosťami, ale tiež jedinečným charakterom. Pre dámy preferujúce všestrannejšie riešenia budú dobrou voľbou šedé varianty značky Timberland.


Hodia sa k rôznemu oblečeniu a univerzálna farba sa s ničím nebije. Topánky Timberland sú na obuvníckom trhu absolútnou klasikou. Desaťročia okúzľujú svojou eleganciou a spoľahlivosťou. Práve nimi sa inšpiruje väčšina značiek vyrábajúcich zimné členkové topánky. Ako je vidieť – nie bez dôvodu.


Timberlandy — topánky do ťažkých podmienok


Obuv americkej značky Timberland má všetko, čo môžete vyžadovať po zimných členkových topánkach. Je ušitá zo spoľahlivých materiálov, vďaka čomu vám bude slúžiť mnoho sezón. Topánky odolné voči mechanickému poškodeniu a náročným vonkajším podmienkam. Dokonale zvládajú stret s deštruktívnymi atmosférickými vplyvmi, pričom vašim chodidlám zaisťujú maximálny komfort. Zároveň sa starajú o ich bezpečie vďaka vysokým zvrškom a podrážkam s hlbokou vzorkou.


Často sa stáva, že zimné topánky rozhodne nenapĺňajú naše predstavy, čo sa estetickosti týka. Výrobcovia často venujú všetku pozornosť tomu, aby boli pohodlné a užitočné, pričom dizajn vytlačujú na okraj. To sa avšak netýka topánok Timberland! Ich návrhy sú vyvíjané s ohľadom na fúziu funkčnosti a atraktívneho vzhľadu. Vďaka tomu obuv tejto značky tvorí dokonalý doplnok akejkoľvek módnej kreácie.


Zaobstarajte si zimné topánky! Timberlandy v SneakerStudio

Aj keď možno topánky Timberland považovať za masívne, dokonale chrániace chodidlo a členky vysokým zvrškom, vyznačujú sa istým minimalizmom. Pánske topánky nad členkami sa vďaka tlmeným farbám a štíhlemu tvaru hodia tiež k poloformálnym outfitom. Medzi modelmi dostupnými v našom e-shope by sme radi vypichli aspoň rad Premium 6. Topánky značky Timberland sa šijú z prírodnej kože a sú vybavené spoľahlivým zateplením. Vnútorná vložka minimalizuje únavu chodidiel a vzorka proti pošmyknutiu výrazne zvyšuje priľnavosť podrážky k povrchu.


Spoľahlivé modely členkových topánok značky Timberland nájdete v našom e-shope. Vyberte si variant, ktorý vám najlepšie zapasuje, a vyzerajte módne tiež v zime!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel