New Balance - tenisky, sneakers, oblečenie

Počet nájdených výrobkov: 384

New Balance tenisky

New Balance je posledný veľký výrobca obuvi, ktorý stále produkuje značnú časť svojho sortimentu v Spojených štátoch. Okrem iného, táto skutočnosť vypovedá o kvalite výrobkov značky. V našej ponuke pánskych topánok New Balance sa ocitli rôzne modely v početných farebných variantoch, vďaka čomu si z nich vyberie každý milovník tenisiek. Náš sortiment zahŕňa ako športovú obuv určenú na behanie, tak aj lifestylové modely, ktoré skvele doplňujú každodenný outfit.


New Balance – obľúbené modely


Jedným z najobľúbenejších modelov výrobcu sú pánske New Balance 996. Spájajú v sebe dedičstvo značky a inovatívne riešenia. Patria do skupiny obľúbenej obuvi sneakerheadov. Iným výrobkom, po ktorom radi siahnu vyznávači športovej obuvi, sú New Balance 420. Veľmi pripomínajú 996, aj keď sa odlišujú menej dynamickým tvarom. Vďaka tomu vyzerajú skvele ako súčasť ležérneho štýlu. Pozornosť si zaslúžia tiež pánske topánky New Balance 574. V porovnaní s vyššie uvedenými modelmi sa vyznačujú lepšou vzorkou, ktorá zaisťuje vyššiu úroveň priľnavosti. To z nich činí obuv dokonalú na dlhé prechádzky a cesty. Istý závan sviežosti predstavujú pánske topánky New Balance 247, ktoré debutovali až v roku 2017. Aj keď plnými dúškami čerpajú z doterajších úspechov, využívajú aj inovatívne technológie a zaisťujú tak používateľom maximálne pohodlie.


Pánska obuv New Balance – topánky s tradíciou


Počas prvých desaťročí existencie New Balance značka vôbec nevyrábala topánky, ale výhradne vložky do topánky. Ich schéma bola založená na konštrukcii kuracích pazúrov, ktoré – podľa pozorovania zakladateľa značky – zaisťovali nelietavým vtákom dokonalú rovnováhu. Keď prišiel čas na prvé topánky, vyrobilo ich New Balance z klokanej kože. Šlo o výrobok najvyššej úrovne, určený pre profesionálnych hráčov bejzbalu, vyznačujúci sa vysokou cenou. Od tej doby značka nespomalila a dodávala na trh ďalšie hity a získavala si ďalšie a ďalšie celebrity.


Najzaujímavejšie je, že po mnoho desaťročí svojej úžasnej histórie sa značka New Balance riadila politikou „Endorsed by Noone“, čo znamenalo, že neplatila známym osobnostiam za reklamu svojich produktov. Mali hovoriť samy za seba. Tak tomu skutočne bolo a to k nim – paradoxne – priťahovalo mnoho slávnych mien. Dokonalým návrhom brandu podľahli také celebrity, ako Steve Jobs, Bill Clinton alebo Tom Cruise. Sami teda vidíte, že ide o obuv, ktorá sa zapáči všetkým, nezávisle na oblasti činnosti.


New Balance – pánska obuv v SneakerStudio


Hviezdy si – podobne ako množstvo iných milovníkov new balanceov – vyberajú túto značku s ohľadom na úžitkové hodnoty ich topánok. Jedným slovom – predstavuje základnú súčasť vybavenia športových, aktívne žijúcich ľudí. Pokiaľ si niekedy prezriete bežcov na joggingových trasách alebo stálych obyvateľov posilňovní, všimnete si, koľko z nich sa rozhodlo zapojiť modely New Balance do svojho cvičebného úboru. Nie je to nijako prekvapivé – preslávili sa predsa používaním inovatívnych technológií ovplyvňujúcich bezchybné tlmenie a stabilizáciu chodidla počas pohybu.


Názov New Balance nie je náhodný. Používatelia si veľmi cenia slobody pohybu, ktorú im obuv tejto značky zaisťuje. Topánky chodidlám zaručujú optimálne podmienky pre cvičenie, prepúšťajú vzduch a odvádzajú vlhkosť. Ide o dokonalú voľbu pre všetkých, ktorí radi žijú aktívne.


Bez významu tu nezostáva ani nadčasový dizajn pánskej obuvi New Balance Topánky sa vyznačujú klasickou siluetou, čo z nich robí nielen módny prvok športových outfitov, ale tiež dokonale doplňujú každodenné, ležérne modely. Sú dostupné vo veľkom množstve farebných variantov, vďaka čomu si zo sortimentu SneakerStudio vyberie každý.


Zoznámte sa so sortimentom legendárnej americkej značky a zistite, ktoré modely New Balance sa vám najlepšie trafia do vkusu!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel