Moon Boot - obuv, sneakers

Počet nájdených výrobkov: 78
12

20. júla 1969 sa náš svet zmenil, aj keď paradoxne sa veľké veci neodohrávali tu, na našej Zemi. Človek po prvýkrát položil nohu na povrch Mesiaca! Táto noha musela byť správne obutá, aby prežila v extrémne nepriaznivých vesmírnych podmienkach. Mesačné topánky posádky Apollo 11 inšpirovali talianskeho podnikateľa Giancarla Zanatta natoľko, že sa rozhodol vyrábať podobné topánky určené na pohyb po... Zasnežených uliciach. Tak v ranných 70. rokoch minulého storočia vznikla značka Moon Boot. Zistite o nej viac a pozrite sa, aké jej jedinečné modely na vás čakajú v SneakerStudio!


Snehule Moon Boot – ako to začalo?


Tecnica Group Giancarla Zanatta už v roku 1960 vyrábala zimné oblečenie a lyžiarske vybavenie. O 10 rokov neskôr doplnila svoju ponuku o jedny z dnes najznámejších výrobkov – topánky Moon Boot. Od samého začiatku k sebe priťahovali pozornosť originálnou formou a charakteristickými detailmi. Najväčšej sláve sa tešili priamo po misii Apollo 11, ale opäť sa vynorili v rokoch milénia, na vlne retrofuturistických trendov. Mýlili by sa avšak tí, ktorí by si mysleli, že nevšedný vzhľad je jedinou prednosťou týchto topánok. Vyznačujú sa tiež výhodnými technickými vlastnosťami, vďaka čomu sa osvedčia v náročných, zimných podmienkach.


Obuv Moon Boot – zimná elegancia


„Moon topánky“ na seba strhávajú pozornosť svojou masívnou siluetou a vysokými, nadýchanými zvrškami. V ponuke značky nájdete tiež skromnejšie projekty – napríklad pripodobňujúce snehule obyčajným teniskám. Jedny modely sú lemované vkusnou a na dotyk príjemnou kožušinou, iné dlhším vlasom a ďalšie trblietkami alebo flitrami. Vďaka takejto rôznorodosti si každá žena vyberie pre seba ideálne zimné topánky.


Môžete sa rozhodnúť pre klasické varianty, ktoré dokonale zakomponujete do každodenných, ležérnych outfitov, ale tiež staviť na extravaganciu a vybrať si farebné akcenty určené pre mestské, športové oblečenie. Široké spektrum dostupných modelov reaguje na rôznorodé potreby súčasných spotrebiteliek.


Každý druh zimnej obuvi by mal nielen vyzerať atraktívne, ale predovšetkým zaisťovať chodidlám zodpovedajúce podmienky v náročných okolnostiach. Ako každé dobré snehule sú teda „Moon Boots“ odolné proti vlhku a mrazu. Dokonale udržujú teplo a chránia chodidlá pred snehom a dažďom. Ďalšiu ich prednosť predstavuje... Ľahkosť. Nápad samotný tiež pochádza z Mesiaca, kde sú zákony gravitácie o niečo menej prísne než na Zemi. Nemôžu sa teda týkať „mesačnej obuvi“. Vo výsledku – napriek tomu, že si zimné topánky spájame s ťažkými podrážkami a silnými zvrškami – získate modely ľahké ako pierko, ktoré neunavujú vaše chodidlá, dokonca ani keď ich nosíte po celý deň.


S čím nosiť topánky Moon Boot?


Obuv talianskej značky je veľmi charakteristická, takže sa vám na prvý pohľad môže zdať, že bude ťažké ich zapojiť do zimného štýlu. Nie je nič chybnejšie! Aj keď skutočne máte na výber z výrazných modelov, vždy môžete staviť na tie menej extravagantné. Jedny aj druhé – s ohľadom na ich masívnu siluetu – je najlepšie nosiť k legínam alebo rúram. Skombinovaním tmavého, pre toto ročné obdobie typického oblečenia s farebnými alebo svetlými snehuľami vystavíte topánky tak, že to poteší oko. Efekt dopĺňa originálne šnurovanie a nevšedná povrchová úprava, ktorou je značka Moon Boot preslávená.


Moon Boot v SneakerStudio


Pokiaľ hľadáte spoľahlivú obuv, ktorá vám zároveň umožní vniesť trochu farby do šedých, zimných outfitov, zoznámte sa s našou ponukou snehúľ Moon Boot. V SneakerStudio sme si pre vás pripravili bohatý výber „mesačných topánok“, ktorých silueta je známa po celom svete. Vďaka originálnym modelom si zaistíte módny look a tiež teplotný komfort a pohodlie za najnáročnejších atmosférických podmienok. K dispozícii máte množstvo variantov odlišujúcich sa estetikou, takže bez problému nájdete niečo, čo zodpovedá vášmu individuálnemu vkusu.


V našej ponuke nájdete tiež: Dámske topánky Moon Boot

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel