HOKA ONE ONE - tenisky, sneakers

Počet nájdených výrobkov: 25

Jogging je vaša vášeň. Ročne sa zúčastníte dokonca niekoľkých maratónov. Alebo možno s behaním ešte len začínate? Obuv Hoka One One sa hodí v oboch týchto prípadoch! Ide o takzvané minimalistické topánky na behanie, ktoré zaisťujú dokonalé tlmenie a pružnosť pohybov. Je to tak vďaka unikátnej geometrii podrážky, ktorá sa zase vyznačuje väčším objemom a reflexnou penou, a tiež nižšou hustotou než v prípade štandardnej bežeckej obuvi. Zoznámte sa s ponukou tohto výrobcu v obchode SneakerStudio! Zahŕňa ako dámske, tak pánske modely v rôznych variantoch a farbách.


Hoka One One – váš spoľahlivý partner na tréningu aj počas každého dňa


Značka Hoka One One vznikla v roku 2009 vo Francúzsku. Založili ju dvaja bývalí zamestnanci firmy Salomon vyrábajúci oblečenie, obuv a ďalšie bežecké vybavenie. Páni využili svoje vedomosti, aby vytvorili topánky na behanie, ktoré sa dodnes tešia uznaniu bežcov po celom svete. Experti zhodne tvrdia, že Hoka One One rozpútali revolúciu na trhu so športovou obuvou. To všetko vďaka pomeru ľahkosti topánky k hrúbke jej podrážky a tlmiaceho vankúšika.


Zaujímavé je, že boli, ako sami autori topánok priznávajú, inšpirované horskými bicyklami. Prečo? Pretože tieto bicykle sa pohybujú vo veľmi náročnom teréne, avšak bez problému minimalizujú otrasy. Presne tak, ako popisovaný druh bežeckej obuvi, ktorá minimalizuje napätie svalov počas námahy a pomáha zmierňovať následky ich únavy.


Tým avšak zaujímavosti spojené s týmito topánkami nekončia. Prišiel čas povedať si niekoľko slov o samotnom, dosť záhadnom názve firmy. Ukazuje sa, že pochádza z jazyka maori používaného domorodým obyvateľstvom Nového Zélandu. „Onay“ „Onay“ v ňom znamená „Prišiel čas letieť“. To o topánkach značky Hoka veľa vypovedá, že?


Sú tieto topánky na behanie pre mňa?


Autori Hoka One One priznávajú, že vytvorili firmu, keď sa nechali inšpirovať horskými chodníkmi a chceli vytvoriť obuv, ktorá zvýši výdrž bežcov počas pretekov. Chceli to dosiahnuť tak, že navrhnú topánky, ktoré umožnia rýchlejšie zbiehanie z hôr. Dosiahli avšak oveľa komplexnejší efekt, keď vytvorili topánky, ktoré sa skvelo hodia na akejkoľvek trase – mestskej, hornatej, rovinatej...

Ľahko dospejeme k záveru, že Hoka One One sú topánky pre všetkých bežcov. Stanú sa spoľahlivou oporou na akomkoľvek druhu podkladu a prispôsobia sa každému druhu chodidla.Bez významu nezostáva ani ich vzrušujúci dizajn. O akej farbe a vzore snívate? Uisťujeme, že sa nimi môžete preberať!


Zhrnuté – čo je charakteristické pre bežeckú obuv Hoka One One?


Predovšetkým:

  • Technológia cushioned midsole, ktorá zaisťuje výnimočný komfort a stabilitu.
  • Technológia Meta-Rocker, teda unikátna geometria podrážky spoločne s konštrukciou navijakov, podporujúca prirodzený krok bežca.

Technológia Active Foot Frame, teda konštrukcia podrážky spočívajúca v zvýšení okrajov okolo chodidla. Práve tieto okraje poskytujú pocit, že sme s obuvou zrastení, a topánky tohto výrobcu sú vďaka nim ideálne pre všetkých bežcov.

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel