Converse All Star, One Star - topánky, tenisky

Počet nájdených výrobkov: 376

Ťažko by sme našli druhú značku tak silne zakorenenú v popkultúre, ako je Converse. Členkové topánky tohto výrobcu dobyli (a stále dobývajú!) basketbalové ihriská, rockové pódiá a natáčanie najväčších hollywoodskych filmových hitov. Táto obuv identifikovala ľudí prináležiacich k rôznym subkultúram a umožnila im zdôrazniť ich rebelský charakter. Dnes lákajú všetkým tým, čo je s nimi neoddeliteľne spojené – vlastnou históriou. Obúvajú si ich ako mladí, tak starší, ktorí oceňujú originálny štýl. Práve preto nájde v bohatej ponuke SneakerStudio každý pár obuvi značky Converse dokonale vyhovujúci jeho individuálnemu vkusu a potrebám.


Členkové topánky Converse – rôznorodý sortiment v obchode SneakerStudio


Nezávisle na tom, či vás zaujímajú vysoké topánky Converse, alebo klasické členkové topánky, v bohatom sortimente nášho obchodu nájdete pre vás dokonalý pár. Ponúkame vám členkové topánky vyrobené z rôznych materiálov. Môžete si teda opatriť kožené Converse alebo modely z džínsoviny prípadne semišu. Veľkú rôznorodosť značka ponúka tiež z hľadiska vzorov. Pokiaľ vás zaujímajú univerzálne riešenia, siahnite po jednofarebnom basic modeli. Pokiaľ by ste si radi trochu zaexperimentovali, môžete staviť na členkové topánky ozdobené niečím viac, než len kultovou hviezdičkou. Najbohatší výber Converse ponúka v oblasti farebnej palety – členkové topánky majú doslova všetky farby dúhy.


Najobľúbenejšie modely topánok Converse


Aj keď si Converse spájame predovšetkým s legendárnymi členkovými topánkami, má toho vo svojej ponuke oveľa viac. Nájdete tu tiež vysoké, zateplené topánky na zimu a nízke kožené tenisky. Najväčšiemu záujmu sa nemenne tešia topánky z kolekcie Converse All Star (zvlášť legendárne Chuck Taylor All Star) a Converse One Star. Aj keď ich príbeh začal v basketbalových arénach, veľmi rýchlo sa uplatnili aj v pouličnej móde. Ich hlavnou hodnotou je univerzálnosť, vďaka ktorej sa skvelo hodia k rôznemu druhu každodenných outfitov. Okrem členkových topánok ležérne kreácie doplňujú okrem iného tenisky Converse Fastbreak Hi Snake. Bohatý sortiment Converse topánok každému umožňuje vybrať si model perfektne sediaci k jeho individuálnemu štýlu.


Converse – nielen topánky


V sortimente SneakerStudio nie je dostupná len obuv značky Converse. Nájdete tu tiež iné výrobky, ako je oblečenie a praktické doplnky. Pokiaľ hľadáte módne tričká, čapice alebo batohy, ste na správnom mieste! Absolútne must-have v skrini každého sneakerheada je mikina Converse. A aj tá na vás čaká v ponuke nášho obchodu!


Podmaňte si mesto s Converse!

Keď v roku 1908 Marquis Mills Converse otváral svoju továreň, nemohol vedieť, že jeho členkové topánky raz dobyjú celý svet a stane sa z nich ikona. Nielen to! Topánky tejto značky prečkali celú túto dobu v takmer nezmenenej forme. Preto tiež nemožno o modeli Chuck Taylor All Star rozprávať inak, než ako o živej legende. A vy už máte svoj pár? Pokiaľ nie, vyzývame k nákupu!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel