Champion - mikiny, odevy

Počet nájdených výrobkov: 230

Oblečenie, ktoré nosíme každý deň, je niečím, čo nás definuje, poukazuje na náš štýl a preferencie. Vysoká kvalita, pohodlie a zaujímavý dizajn sú tri najdôležitejšie veci v záležitostiach šatníka, ktorými sa vyznačuje jedna z najobľúbenejších značiek na trhu, konkrétne Champion. Ešte pred sto rokmi by nikto neočakával, že nenápadná firma dvoch bratov z Rochesteru dosiahne taký úspech. História štýlových mikín, tričiek, plaviek a veľkého množstva ďalších súčastí šatníkov, ktoré nájdete v našej ponuke, pripomína americký sen ukazujúci, že ťažká práca spojená s vášňou má šancu na obrovské úspechy. Zistite, čo môžete očakávať od výrobkov z našej ponuky.


Champion – odevy s príbehom


História značky Champion začala v roku 1919, kedy bratia Feinbloomovci založili rodinný podnik venujúci sa šitiu oblečenia a výrobe látok. S ohľadom na skvelú kvalitu každého výrobku a tiež starostlivosť aj o tie najmenšie detaily sa bratom podarilo nadviazať spoluprácu s univerzitným tímom Michigan. Tento kontrakt sa ukázal byť kľúčom k úspechu značky Champion. V 30. rokoch sa názov firmy zmenil na Champion Knitting Mills Inc. V súvislosti s čím ďalej, tým väčšou slávou padlo rozhodnutie o zavedení špeciálneho pracovného odevu určeného na používanie pri nízkych teplotách. O chvíľu neskôr hodnotu Champion Knitting Mills Inc. zaznamenala Vojenská akadémia armády Spojených štátov. Táto inštitúcia vybavila svojich študentov cvičebnými úbormi značky bratov Feinbloomových. Počas rokov sa logo značky veľakrát menilo. Charakteristické „C“, ktoré v súčasnosti chápeme ako synonymum značky, sa objavilo až v 50. rokoch.


Oblečenie plné vášne a dobrého štýlu


V ponuke nášho obchodu sú dostupné výrobky, ktoré vás dokonale podporia počas športových výkonov. Vďačíme za to predovšetkým vysokej kvalite materiálov, ktoré pokožke umožňujú dýchať aj počas toho najintenzívnejšieho cvičenia. Oblečenie nachádzajúce sa v tejto kategórii necieli len na športových nadšencov. Champion je značka hlboko zakorenená v streetweari, preto jednotlivé prvky šatníka predstavujú módne doplnenie každodenného štýlu. Stavte na Champion a nebojte sa siahnuť po tom najlepšom!


Mikiny, bundy a tričká Champion


Pokiaľ premýšľate, ktoré súčasti oblečenia sa ocitli v tejto kategórii nášho obchodu, poteší vás informácia, že výber odevov je veľmi široký. Medzi dostupnými položkami na vás čakajú predovšetkým mikiny Champion v dámskych a pánskych variantoch. K dispozícii máte tiež šortky a bundy. Výrobkom, ktorý ocení mnoho používateľov, je tiež mikina Champion. Nájdete ju v našom obchode v početných variantoch, ktoré sa líšia strihom aj farebnosťou.


Champion v ponuke SneakerStudio


V obchode SneakerStudio sú dostupné nielen módne tričká, mikiny, nohavice a bundy, ale tiež doplnky, ako napr. ponožky. Pozornosť si zároveň zaslúžia tiež jednodielne plavky, ktoré máme spojené s kultovým seriálom „Pobrežná hliadka“. Nostalgický návrat do minulosti? So značkou Champion nie je nič nemožné! Tešíme sa na vás!


V našej ponuke nájdete tiež: Pánske odevy Champion | Dámske odevy Champion

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel