Carhartt WIP - minikny, čiapky, nohavice

Počet nájdených výrobkov: 243

Genéza streetwearowého radu „Work in Progress“ kultovej značky Carhartt siaha do roku 1990. Dlhoročná tradícia v spojení so starostlivosťou o kvalitu a každý detail zaistili, že je jej logo známe po celom svete. Aj keď historicky sa Carhartt sústredil na výrobu pracovných odevov, spôsobili zmeny vo vízii firmy, že značka obsadila jedinečnú pozíciu medzi brandmi pod záštitou pouličnej módy.


Carhartt WIP – funkčnosť a nonšalancia


Už na prvý pohľad je zrejmé, že výrobky tejto značky sú dokonalou voľbou pre ľudí, ktorí každý deň oceňujú mestský štýl a pohodlie. V SneakerStudio nájdete veľký výber mikín a tričiek Carhartt WIP, ktoré sa skvele hodia pre veľké množstvo rôznych príležitostí. Klasické strihy vyvolávajú asociácie s pouličným štýlom predošlých rokov a zaisťujú používateľský komfort.


Počas chladnejších dní si skvele vedú parky so zateplenou, odopínacou kapucňou. Sú vyrobené z vodoodolného materiálu, predávajúce sa v praktických, univerzálnych farbách. Fanúšikom uvoľneného štýlu sa zapáčia tiež mäkké čapice typu beanie, vlajkový výrobok Carhartt WIP, ktoré s hodinárskou presnosťou kombinujú moderný, uvoľnený štýl a zaručujú svoju najdôležitejšiu úlohu: zaisťujú teplo a komfort za mrazivých dní.


Pre jarné a letné dni sa hodia zase klasické čapice so šiltom v štýle „dad hat“.

Doplnkom športovej estetiky navrhnutej Carhartt sú objemné mestské batohy a unisex ľadvinky, ktoré pojmú všetky nevyhnutné drobnosti.


Carhartt WIP – ukazovateľ športového štýlu


Darujte si americkú uvoľnenosť každý deň a spojte značkové tričko ozdobené charakteristickým logom s klasickými džínsami a teniskami. Vďaka uvoľnenému štýlu si výrobky brandu získali zvláštnu obľubu v prostredí raperov a milovníkov hip-hopového štýlu.


Americká značka spolupracovala so skate a BMX scénou, bola vidieť vo videoklipoch a v dôsledku toho ju svet „ulice“ rýchlo prijal. Pokiaľ sa rozhodnete pre oblečenie značky Carhartt, máte istotu, že si vyberáte nadpozemské pohodlie pri používaní a módny look. Bez ohľadu na to, či potrebujete mikiny, tričká alebo prechodné dámske bundy, či na každodenné nosenie, alebo víkendové výlety, máte istotu, že budete vyzerať dobre počas všetkých aktivít na čerstvom vzduchu.


Niečo výnimočné od Carhartt


Obrovskou prednosťou oblečenia z radu Carhartt WIP je jeho univerzálny charakter. Je silne spojené s klasickým prúdom amerického streetwearu, umožňuje tvoriť uvoľnený outfit, dokonale si vedie počas všetkých ročných období.


Jeho nenásilná forma, minimalistický dizajn a všestranné využitie sa postarali o to, že o milovníkov tejto značky nie je núdza. Zvodná jednoduchosť umožňujúca vytvorenie ľubovoľného štýlu — dokonale si vedie v spoločnosti formálneho aj ležérneho oblečenia a doplnkov. Výrobky amerického brandu vyvolávajú asociácie s kolekciou značky Wood Wood a čistým štýlom Vans v jeho najklasickejšej forme.


Výrobca dokazuje svoju pozíciu na trhu pomocou utvárania prirodzene dokonalých odevov. Klasické formy Carhartt v urban štýle sa premieňajú v úžitkovú, charakteristickú módu pre každú sezónu.


Pokiaľ hľadáte klasické oblečenie, ktoré sa stane základom pre ďalšie outfity, rozhodne sa pozrite, čo si Carhartt pripravil práve pre vás. V ponuke SneakerStudio nájdete tričká, šortky, mikiny, bundy a doplnky všetkého druhu od značky Carhartt WIP, ktoré umožňujú obliekať sa pohodlne a s vkusom.

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel