Asics - tenisky, topánky, sneakers

Počet nájdených výrobkov: 55
12

Topánky Asics sú dokonalou voľbou pre každého, kto chce viesť aktívny život. Tenisky tejto značky sú často prvou voľbou pre športovcov – ako tých profesionálnych, tak amatérov. Ťažko sa tomu diviť – obuv tohto japonského výrobcu sa vyznačuje dokonalými parametrami. Moderné technológie zvyšujú úroveň pohodlia počas behu a zaisťujú chodidlám hygienu a bezpečie počas pohybu. Zároveň topánky skvelo vyzerajú, vďaka čomu sú tiež jednoducho volené ako doplnok ku každodenným outfitom. V obchode SneakerStudio nájdete rozličné modely topánok Asics Gel.


Topánky Asics Gel na volejbal a beh


Vďaka použitiu inovatívnych technológií si topánky Asics skvele vedú počas športovania. Jednými z najčastejšie volených modelov sú Asics na volejbal a beh. To všetko vďaka tomu, že je v nich využitý systém tlmenia GEL. Podrážka odovzdáva energiu pri každom kroku a chráni používateľa pred nebezpečnými pomliaždeninami alebo zraneniami. Pri všetkých týchto prednostiach zostávajú Asics GEL skutočne ľahké. To je nesmierne podstatné na každej joggingovej trase. Nie náhodou sprevádza japonskú značku motto „v zdravom tele zdravý duch“. V topánkach tohto výrobcu sa možno skutočne bezpečne a pohodlne venovať obľúbeným športovým disciplínam.


Tenisky Asics – atraktívny dizajn


Doby, kedy bolo možné v pokoji behať po meste bez obáv z toho, že sme pozorovaní a hodnotení, dávno pominuli (a možno nikdy neexistovali). V súčasnosti je ťažké venovať sa joggingu v starom tričku a obnosených teniskách. Tu ide nielen o športový a zdravotný aspekt. Počíta sa tiež manifestácia vlastného životného štýlu a chápanie behania ako príležitosti k sebaprezentácii. Oblečenie teda musí vyzerať profesionálne a obuv sa k nemu musí hodiť. V našom obchode ponúkané asicsy tieto podmienky bez problému spĺňajú. Dostupné sú dámske topánky Asics v rôznych farebných variantoch priťahujúce pohľady atraktívnymi detailmi. V ponuke máme aj niečo pre pánov. Pánske topánky Asics spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov a v akomkoľvek šatníku sa určite hodí minimálne jeden pár takejto profesionálnej obuvi s perfektným vzhľadom.


V našej ponuke nájdete tiež: Pánske topánky Asics | Dámske topánky Asics

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel