Alpha Industries - bundy, doplnky, oblečenie

Počet nájdených výrobkov: 1026

Alpha Industries je jedna z legendárnych amerických značiek, ktoré si zamilovali ľudia po celom svete. Práve jej vďačíme za módu army oblečenia. Po roku 1959 začali byť jej výrobky dostupné pre všetkých. Bunda Alpha Industries, do tej doby spájaná len s americkou armádou, sa objavila v uliciach mnohých miest. Spolu s ňou sa rozšírili aj mikiny a tričká. V SneakerStudio nájdete napr. módne bombery a letecké bundy ozdobené nášivkami Stars and Stripes alebo logom NASA. Zistite, aké výrobky Alpha Industries nájdete len u nás!


Kultové bundy Alpha Industries


Medzi pánskymi odevmi Alpha Industries nájdete predovšetkým módne bundy – presne také, aké sa stali poznávacím znamením legendárnych filmových hrdinov. Letecká bunda Mavericka z „Top Gunu” alebo kultová parka Taxikára z rovnomenného filmu Martina Scorseseho patria medzi najznámejšie výrobky brandu. Každý vďaka nim môže vyzerať ako Tom Cruise alebo Robert De Niro. Ruka v ruke s atraktívnym dizajnom búnd a mikin Alpha Industries ide ich skvelá odolnosť. To všetko vďaka využívaniu vysokokvalitných materiálov, precíznosti a starostlivosti o detaily.


Značka Alpha Industries nielen pre pánov


Alpha Industries dámske je kolekcia, v ktorej každá žena nájde streetwearové bundy vybavené riešeniami, ktoré zaručujú zodpovedajúcu termoizoláciu a ventiláciu. Vojenský štýl prispôsobený ženským potrebám prináša zaujímavé outfity, zvlášť v spojení s módnymi teniskami. V sortimente výrobcu sa ocitli tiež mikiny Alpha Industries, medzi ktorými kraľujú motívy Národného úradu pre letectvo a kozmonautiku. Alpha Industries NASA je koniec koncov kolekcia, ktorá už dlhšiu dobu diktuje nepominuteľný trend v pánskej móde.


Oblečenie amerického výrobcu tiež predstavuje dokonalé riešenie pre prechodnú sezónu, kedy je lepšie nevyrážať z domu bez pohodlnej bundy. Pozornosť si zaslúži trebárs model Alpha Industries MA-1, ktorý bol ako prvá vojenská bunda v USA sprístupnený civilistom.


Alpha Industries — bundy a nielen to


Bunda Alpha Industries nie je jediný výrobok americkej značky, ktorý nájdete v našom obchode. Ponúkame toho oveľa viac — od módnych tielok cez šortky až po doplnky, ako sú batohy, tašky a ľadvinky. V SneakerStudio nechýbajú ani plavky, dámske aj pánske. Povinnou súčasťou vybavenia každého fanúšika streetwearu je ale kultová mikina Alpha Industries. Iba u nás ju nájdete vyskloňovanú vo všetkých pádoch: dámske, pánske, prepínacie a kultové hooodies so zaujímavými grafickými determinantmi a logom. Všetky sa vyznačujú módnym dizajnom a vysokokvalitným vyhotovením. Pokiaľ takú mikinu vo svojej skrini ešte nemáte, čo najrýchlejšie tento nedostatok napravte!


Obliekajte sa s Alpha Industries zo SneakerStudio!


Americká značka predstavuje najlepšiu voľbu pre každého sneakerheada. Jej tovar vyzerá veľmi atraktívne v kombinácii s najmódnejšími kolekciami športovej obuvi. Preto sa zoznámte s našim sortimentom a vyberte si výrobky, ktoré vám padnú do oka a zdôraznia váš štýl!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel