adidas Performance pánske topánky

Počet nájdených výrobkov: 45
12

adidas Performance je unikátna kolekcia zameraná na začínajúcich športovcov a nadšencov aktívneho životného štýlu. Ak chcete robiť pevné kroky bez ohľadu na zvolenú disciplínu, vyberte si pár tenisiek z kolekcie Performance. V ponuke obchodu SneakerStudio nájdete tenisky vyrobené z vysokokvalitných a inovatívnych materiálov, ktoré vás očaria jedinečným dizajnom. Tenisky adidas Performance sú v ponuke v rozmanitých žiarivých farbách. Ak uprednostňujete klasický vzhľad, nemusíte sa obávať, aj vy si pre seba nájdete dokonalý pár. Niektoré modely dostupné na webovej stránke SneakerStudio majú granulovanú penu Boost. Pri každom kroku vás dobíja energiou, vďaka čomu dosahujete ešte vyšší výkon.

 


Obchodný plán splnený na 100 % – stručná história značky adidas


Značka adidas vznikla v roku 1949. Založil ju nemecký podnikateľ menom Adolf Dassler. Od samého počiatku bolo jeho cieľom priniesť na trh revolučné riešenia. A to sa mu presne podarilo – topánky značky adidas skutočne zmenili pravidlá hry, pretože sa vyrábali z odolných materiálov, čím chránili chodidlá pred možnými zraneniami. Tenisky sa stali produktom, ktorý si obľúbili profesionáli aj začínajúci športovci. Túto obuv nosili (a stále nosia) najväčšie hviezdy. Značka adidas si zakladá na neustálom vývoji, nadšení a dokonalosti, vďaka ktorým sa z nej stala jedna z najznámejších spoločností na svete. Jej inovatívne produkty prinášajú jedinečný dizajn a látky, ktoré sa neustále vylepšujú. Cieľom je vyrábať najlepšie topánky, odevy a doplnky.


Dosahujte svoje ciele s teniskami adidas Performance – nájdete ich v obchode SneakerStudio


Každý športovec potrebuje správny výstroj, aby sa mohol posúvať ďalej a aby dosahoval úspechy. Tenisky adidas Performance – ideálna obuv, ktorá drží tempo s tým, čo vás baví. Pozrite si ponuku obchodu SneakerStudio a vyberte si pár presne podľa vašich potrieb. Ak hľadáte outfit na cvičenie, rozhodne neobíďte časť adidas Performance s ponukami športovej obuvi.

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel