Filling Pieces pánske

Počet nájdených výrobkov: 146

Poriadne topánky sú jednou zo základných podmienok štýlového vzhľadu. Ide tiež o dôležitú súčasť toho, ako sa cítime – nie je nič viac rozčuľujúce než nepohodlné pánska obuv, v ktorých sme museli chodiť celý deň. Zaujímavý dizajn a vysoká kvalita sú vlastnosti, ktoré si všimneme počas sekundy, preto je veľmi dôležité vyberať topánky s rozumom a prispôsobiť ich nášmu charakteru a štýlu.


V reakcii na očakávania a potreby mužov v kontexte módy vznikla pánska obuv Filling Pieces. Presvedčte sa, v čom spočíva fenomén prémiovej obuvi tejto značky! Zaručujeme, že s takými teniskami ste sa ešte nestretli – pozrite sa už teraz, čo je na nich tak výnimočné!

 

Prémiové tenisky, ktoré na trhu rozpútali revolúciu

 

Značka Filling Pieces je pomerne mladá. Na rozdiel od mnohých obuvníckych firiem, ktorých história siaha až k začiatkom 20. storočia, sa pánska obuv Filling Pieces na trhu objavila len o niečo skôr než pred jedným desaťročím. Zakladateľom značky Filling Pieces je návrhár Guillaume Philibert, ktorý v roku 2009 na trhu spozoroval dopyt po kvalitnej obuvi za rozumnú cenu. Rozpoznal v tom výzvu a šancu a pustil sa do pokusu vytvoriť také topánky, ktoré budú slúžiť majiteľovi dlhú dobu a bude si ich môcť dovoliť každý občan. Ako sa ukázalo, bola to strela do čierneho. Na konci roka 2009 sa na trhu objavila prvá kolekcia Filling Pieces.

 

Šlo o veľmi obľúbený model „Low Top”, ktorý je dodnes so značkou Filling Pieces neoddeliteľne spojovaný. Bol navrhnutý samotným majiteľom značky, Guillaumom Philibertom, a od konkurencie sa odlišoval okrem iného predĺženým jazykom, ktorý umožňoval schovať za neho nohavice. Aj podrážka bola netypická – vyložená zvnútra luxusným materiálom (vďaka ktorému sa o ňu päta mohla mäkko opierať pri každom kroku) robila dojem. Práve podrážka, špeciálne navrhnutá a pomenovaná „Fundament Ripple“ dodnes odlišuje pánsku obuv Filling Pieces od mnohých výrobcov obuvi v Amerike aj po celom svete.

 

Filling Pieces na SneakerStudio.sk

 

V širokom sortimente e-shopu SneakerStudio.sk nájdete veľké množstvo vzrušujúcich modelov topánok, okolo ktorých nemôže žiadny sneakerhead ľahostajne prejsť. Medzi najzaujímavejšie z nich iste patrí pánska obuv značky Filling Pieces – jej netypický vzhľad priťahuje pohľady a hypnotizuje, a neštandardné technické riešenia (spomínaná podrážka alebo dlhý jazyk) z nich činia topánky nesmierne pohodlné a dlho zostávajúce v pamäti.

 

Pokiaľ sa zaujímate o najnovšie trendy na trhu s obuvou a máte na nohách radi topánky, ktoré v spoločnosti vyvolávajú rozruch, stavte na klasiku – značka Filling Pieces prináša najpohodlnejšie a najzaujímavejšie riešenia.

 

Zaujalo vás to? V takom prípade sa zoznámte s originálnymi modelmi dostupnými v tejto kategórii! Vaša kolekcia tenisiek si takú perličku zaslúži!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel