Alpha Industries pánske oblečenie a obuv

Počet nájdených výrobkov: 759

Alpha Industries - pánske oblečenie 

 

V SneakerStudio nájdete pánske odevy Alpha Industries. Ide o najkvalitnejšie produkty a doplnky americkej produkcie, odvodené od značky, ktorá je na trhu už od roku 1959. Najznámejšie sú ikonické bomber bundy a letecké bundy Alpha Industries spojené so surovou funkčnosťou oblečenia americkej armády. Pozrite sa na pánske bundy Alpha Industries.


História značky Alpha Industries


Obľubu značky Alpha Industries možno nepochybne spojiť s kultovými filmami zo 40. rokov, v ktorý modely pánskych búnd Alpha Industries predvádzali špičkoví hollywoodski herci. Jemná strohosť a rešpekt k materiálom, z ktorých boli modely ušité, sú dozvukom prvých projektov majiteľa značky — leteckých búnd pre americkú armádu: Superior Togs Corporation, Rolen Sportswear a Dobbs Industries. Všetky patrili rovnakým majiteľom a doplňovali sa až do roku 1959, kedy ich vystriedala dodnes známa značka Alpha Industries.


Všetko preto, že spočiatku spoločnosť, poverená ministerstvom obrany, vyrábala vrchné odevy pre amerických vojakov. Vtedy svoju kariéru začali armádne pánske prechodné bundy, ktoré čoskoro dobyli aj ďalšie kúty zemegule. Dnes ich dychtivo nosia módni nadšenci po celom svete, najmä fanúšikovia streetwearu.


Pánske oblečenie Alpha Industries získava na popularite


Počas vojny vo Vietname vzrástol dopyt po pánskom oblečení od Alpha Industries a po vojenskom oblečení, takže spoločnosť bola zavalená objednávkami. V roku 1963 začala vyrábať svoje kultové bombery MA-1. Trvalo dlho, než sa Alpha Industries transformovala z vojenskej dodávateľskej spoločnosti na komerčnú značku. Stalo sa tak až po vojne v Perzskom zálive a vojne v Iraku, kedy sa americká armáda obrátila k moderným technológiám, ktoré minimalizovali využitie človeka v ozbrojených konfliktoch.


Oblečenie značky Alpha Industries – americká kvalita


Obľúbené pánske bundy Alpha Industries sa vyznačujú použitím tých najkvalitnejších materiálov a precíznym spracovaním. Oblečenie tejto značky umožňuje každému užiť si riešenia používané pri výrobe vojenského oblečenia. Ich príklad začali nasledovať aj ďalší výrobcovia a móda sa rýchlo rozšírila do celého sveta.


Medzi ikonické modely, vďaka ktorým bola značka rozpoznateľná, patrí „pilot jackets“, teda klasické bundy amerického letectva. Ďalším vrelo prijatým produktom je základná pánska bunda Alpha Industries americkej pechoty. Tá sa preslávila počas vojny vo Vietname. Dodatočne ju propagoval „Taxikár“ Martina Scorseseho, kde ju nosí Robert De Niro.


Alpha Industries — najkvalitnejšie pánske oblečenie


Sortiment značky zahŕňa nielen ikonické vojenské bundy. Zahŕňa tiež pánske mikiny, napr. s kamuflážnymi vzormi a tričká. Častým motívom je na nich logo NASA, výrobca totiž spolupracuje aj s vesmírnou agentúrou. Pánske odevy Alpha Industries to je predovšetkým solídne prevedenie a odolné materiály. Tieto prednosti zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť oblečenia.


Stojí za to zoznámiť sa s ponukou nášho obchodu zahrňujúcou pánske bundy Alpha Industries a iné súčasti šatníka od tohto výrobcu. Ide o najvyššiu kvalitu, ktorá so sebou nesie úžitkové kvality a tiež dizajn, ktorý si zamilovali osobnosti ako John Travolta, David Beckham alebo Leonardo DiCaprio.

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel