Zimné pánske bundy

Počet nájdených výrobkov: 146

Pánske

Keď prvé mrazy udrú s dvojnásobnou silou, zostáva jedinou nádejou na trochu tepla pánska zimná bunda. Každý z nás by mal mať vo svojej skrini aspoň jeden poriadny model, ktorý ochráni pred mrazom a meniacimi sa atmosférickými podmienkami: dažďom a snehom.


Pánska zimná bunda — zoznámte sa s top značkami


Pánske zimné bundy dostupné v ponuke SneakerStudio sa vyznačujú skôr jednoduchými strihmi a minimalistickým dizajnom. Vďaka tomu si ich konanie dobra môžeme užívať po celú zimu a neobmedzovať ich používanie na výhradne športový alebo ležérny odev.


Tú istú pánsku zimnú bundu si oblečte do práce, do posilňovne a na víkendovú cestu na vidiek. Hlavnou prednosťou výrobkov je využitie najkvalitnejších materiálov, ktoré používateľom zaisťujú teplo a pohodlie dokonca aj počas celodenných zimných aktivít.


Návrhy pánskych zimných búnd značky The North Face tvarom nadväzujú na kultové vesty tejto značky a výrazne sa inšpirujú retro módou. Toto oblečenie balansuje na hranici uvoľneného streetwearu a športových riešení. Voľba produktov práve od tohto výrobcu poskytuje istotu, že sa univerzálny, nadčasový model bude skvele hodiť každý deň aj do extrémnych podmienok.


Zimné bundy: pánske oversize modely


V sortimente SneakerStudio sa ocitli tiež pánske zimné bundy s jasne zväčšením strihom a slobodným lookom. Vďaka dosť športovému charakteru výrobku sa tento stane dokonalým základom pre úplne ležérne outfity.

Pánske zimné bundy majú vysoký golier a sťahovaciu kapucňu, čo tvorí fantastickú ochranu pred zimnými fujavicami. Ich prednosťou a znamením, ktoré ich odlišuje od obľúbených páperoviek, sú početné kapsy. V zime ide o nesmierne užitočný triumf. Vďaka nemu budete mať tie najpotrebnejšie veci vždy po ruke a batohy už nebudú nevyhnutným doplnkom. Použitie vysokokvalitných materiálov zase zaistí, že vás zimné dažde a vetry nijako neohrozia.

 

Dobrá pánska zimná bunda — na čo nezabudnúť?

 

Výber vhodného zvrchníka nie je chvíľková záležitosť, zvlášť, keď hovoríme o zimnom šatníku.

 

Pri výbere modelu pánskej zimnej bundy na ďalšie sezóny nezabúdajte, že:

 

  • oblečenie musí zaručovať teplotný komfort a bezchybne chrániť pred vetrom a zrážkami,
  • model s teplou podšívkou, kapucňou a kapsami je kompromis medzi komfortom a užitočnosťou výrobku. Vďaka týmto vlastnostiam vás nevydesia žiadne rozmary počasia.
  • pred nákupom sa uistite, že sa pánska zimná bunda vyznačuje vysokou úrovňou vodoodolnosti. Ďalej je dobré venovať pozornosť vetrotesnosti: pružná membrána udržujúca teplotu je dokonalým riešením pre zimu, kedy najväčšie nepohodlie spôsobujú ľadové poryvy vetra prenikajúce pod oblečenie.

 

Dizajnové zimné bundy pre mužov

 

Počas výberu zimnej bundy pre mužov nemusíte stavať funkčnosť modelu nad jeho dizajn. SneakerStudio ponúka zvrchníky ako v úspornom, tak dizajnovom prevedení, u ktorého nie je núdza o štýlové riešenie.

 

Naše zimné pánske bundy sú jednoduché strihy založené na športových riešeniach, ktoré, predovšetkým, zaisťujú dokonalú tepelnú izoláciu, ale tiež: podporujú plnú motoriku a neškrtia pohyby. Dokonalý príklad značiek využívajúcich riešenia založené na športovej dynamike sú: Napapijri, Filling Pieces a Carhartt WIP.

 

Zimné bundy pre aktívnych a nielen to

 

Rovnako ako pánske zimné topánky sa aj vrchné oblečenie musí vo vašej skrini nájsť minimálne v dvoch prevedeniach. Jedna pánska zimná bunda by mala byť určená pre každý deň. V každodenných mestských outfitoch stavajte na tie ľahké, kompaktné, ktoré vyžadujú sprievod zimnej čapice.

 

Pokiaľ trávite aktívne čas vonku, mal by sa vo vašej skrini usídliť aj druhý typ pánskej zimnej bundy určený pre aktívnych ľudí. Dlhé zimné bundy a o niečo kratšie modely do pásu pre tých, ktorí sa nestránia prechádzok po zasnežených horských vrcholoch alebo majú radi každotýždenné, víkendové výpravy za mesto vás nenechajú zmrznúť ani v tak extrémnych podmienkach.

 

V charaktere športovej pánskej zimnej bundy si skvelo povedú kolekcie už spomínanej značky The North Face, ktoré sa vyznačujú jedinečnými úžitkovými hodnotami. Ako vychádzková zimná bunda si potom skvele povedie pánska parka s kapucňou obšitou kožušinou — jej strih charakteristický pre kabát bude skvelo ladiť s ležérnymi a poloformálnymi outfitmi, skladajúcimi sa trebárs z pánskych zimných topánok, nohavíc slim fit a teplých pánskych svetrov — klasických, preťahovaných cez hlavu alebo mäkkých kardigánov.

 

Pánske zimné bundy v SneakerStudio

 

V sortimente nášho e-shopu sú dostupné pánske zimné bundy v rôznych štýloch, počínajúc strihmi držiacimi sa prúdu urban design, aj tlmenej, praktickej športovej elegancie.

 

Každý muž, nezávisle na vkuse, nájde v ponuke SneakerStudio zvrchník dokonale zodpovedajúci jeho potrebám. Presvedčte sa, čo sme si pre vás pripravili, a pripravte svoj šatník na zimu.

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel