Značkové šiltovky pánske a dámske

Počet nájdených výrobkov: 550

Šiltovky

Súčasné šiltovky prestali byť používané výhradne k typicky športovým outfitom a čím ďalej, tým viac častejšie zaplňujú mestský priestor. Fashionisti z celého sveta vedia, že takáto pokrývka hlavy je v súčasnosti výnimočne žiadanou súčasťou šatníka a dokonale zapadá do štýlu streetwearu. V našom obchode nájdete široký výber čapíc od top výrobcov, ako sú okrem iného Puma, Fila, adidas a Converse.


Pánske šiltovky


Obľuba šiltoviek začala postupne rásť, keď boli v 19. storočí na trh uvedené tzv. baseballky, ktoré sa stali súčasťou športového odevu amerického tímu The Brooklyn Excelsiors. Ich funkcia bola vtedy čisto praktická, mali ochrániť hráčov pred páliacim slnkom a inými nepriaznivými atmosférickými podmienkami.


Časom pánske šiltovky opustili štadióny a stala sa z nich čím ďalej, tým častejšia súčasť každodenných outfitov. Dokonale sa hodia vždy, keď do oblečenia potrebujeme vniesť trochu uvoľnenosti a slobody. Správne zvolená šiltovka vám umožní vyjadriť vlastný štýl. Môže byť tiež obohatená o logo značky, slogan alebo potlač, čo sa premieta do širokého výberu dostupných modelov a možností ich prispôsobenia rôznym okolnostiam. Zdôrazniť si zaslúži tiež funkčnosť tejto pokrývky hlavy: zaručuje ochranu pred vetrom a slnkom, vďaka čomu ju môžete nosiť nielen v lete.


Šiltovky pre ženy


Šiltovku si spájame so športovým štýlom, ale čím ďalej, tým častejšie na ňu narazíme aj v ženskejších outfitoch. Skvele si vedie dokonca aj v spojení s ľahkými šatami a minimalistickým kabátom. S veľkými okuliarmi a šiltovkou sa budete cítiť ako hviezda! Dámske šiltovky dokonale odrážajú ležérny, mestský štýl a nahradzujú v dámskych šatníkoch klasické klobúky. Športová čapica nasadená k saku naruší elegantný tón a od akejkoľvek kombinácie odoženie nudu.


Slovenské a zahraničné hviezdy si zamilovali šiltovky a svetové značky ich vo svojich kolekciách bezpodmienečne zohľadňujú. V našom sortimente nájdete okrem iného čapice od Rihanny – populárna speváčka je známa pre svoj nonšalantný štýl a lásku k doplnkom v akejkoľvek podobe.


Široký výber čapíc v SneakerStudio


V našej ponuke nájdete pánske a dámske šiltovky, ale máme tiež niečo pre malých fashionistov – šiltovka Puma Minions dodá dieťaťu beťársku uvoľnenosť a hodí sa nielen počas prázdninových výletov.


V našej ponuke nájdete tiež výrobky firiem New Era a Nike.

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel