adidas Performance topánky dámske

Počet nájdených výrobkov: 43
12

Značku adidas netreba predstavovať. Obľúbili sme si ju pre jej vysokú kvalitu, typické tri pásiky a vynikajúce pohodlie pri nosení. Značka adidas funguje fantasticky – získala roky skúseností, dôveru najslávnejších športových hviezd a predstavila kultové modely, ktoré nikdy nevyšli z módy. Hľadáte trendovú obuv, ktorá podčiarkne váš štýl? Viac už hľadať nemusíte! Objavujte tenisky z kolekcie adidas Performance!

 


Návrat do minulosti – povedzme si niečo o našich začiatkoch


Celé to začalo v roku 1924, keď sa bratia Dasslerovci rozhodli otvoriť továreň na výrobu obuvi. Prvý úspech prišiel o 4 roky, keď Lina Radkeová, nemecká atlétka, vytvorila svetový rekord v behu na 800 m – a na nohách mala ich tenisky. Po vypuknutí 2. svetovej vojny začala značka adidas vyrábať topánky pre vojakov.


V roku 1948 sa bratia Dasslerovci dohodli, že každý pôjde vlastnou cestou. O rok neskôr jeden z bratov, Adolf, vytvoril značku so slávnymi tromi pásikmi. Značke sa darilo, a to najmä vďaka športovcom, ktorí šírili jej slávu. Na konci 60. rokov 20. storočia predstavil Adolf Dassler prvé tepláky značky adidas a v roku 1970 navrhol prvú futbalovú loptu na Majstrovstvá sveta vo futbale organizované konfederáciou FIFA.


adidas Performance – obľúbený rad tenisiek pre všetky milovníčky módy


Hoci táto značka mala (a stále má!) popredné postavenie na trhu, návrhári pracujúci pre adidas rozhodne nespia na vavrínoch. Neustále hľadajú nové riešenia na plnenie požiadaviek svojich zákazníkov. Rad adidas Performance sa na trhu predstavil v roku 2004, a to vďaka spolupráci s britskou módnou návrhárkou Stellou McCartney. Rýchlo si získal obľubu a milovníčky módy boli nadšené prepojením svetov športovej obuvi a módy. Tento nový trend sa stal normou, ktorú si vychutnávajú nadšenkyne cvičenia aj obdivovateľky najnovších trendov. Držíte krok s módou? Tak si nájdite ideálny pár!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel