adidas dámske topánky športové

Počet nájdených výrobkov: 1085

Značka adidas sa stala takmer synonymom tenisiek. Žeby to bola náhoda? „To si nemyslím!“ mohol by odpovedať každý, kto už svojim chodidlám doprial pocit obuť si adidasy. Značka adidas je vo svete obuvi skutočnou ikonou. Nielenže športovcom prináša špičkové topánky a doplnky, no zároveň určuje módne trendy. V obchode SneakerStudio nájdete dámske tenisky značky adidas – modely, v ktorých sa vám bude cvičiť ešte lepšie alebo ktoré doplnia váš outfit na každý deň. Pozrite si ich všetky! Objavte našu ponuku!

 


Dámske tenisky adidas – prvý krok na ceste za dokonalým behom


Dámske športové topánky značky adidas sú základným kúskom pri každom cvičení. Sú priedušné, pohodlné a chránia chodidlá pred zraneniami. Objavujte rôzne modely – pozrite si ružový model Ultraboost, ktorý spôsobil revolúciu medzi bežkyňami, alebo siahnite po bežeckých topánkach adidas Iniki Runner, ktoré zaručujú výnimočné pohodlie a pomáhajú zvyšovať výkonnosť. Športové adidasy majú odolnú podrážku, dokonalú výplň a sú priedušné. Rozhodnite sa pre dámske tenisky značky adidas a nechajte súperky ďaleko za sebou!


Dámske tenisky značky adidas – univerzálny trend


Čo takto skúsiť čierne tenisky adidas Superstar? Alebo biely model Gazelle? Oživte bežný outfit párom jedinečných tenisiek značky adidas. Nevzdávajte sa pohodlia len preto, aby ste vyzerali trendovo. V našom obchode nájdete charakteristickú dámsku obuv značky adidas z roku 2018, ako aj najnovšie modely z roku 2019. V kultových teniskách s tromi pásikmi a klasickým tvarom značky adidas budete vytŕčať z davu. Obujte si svoje adidasy a štýlovo dosahujte špičkové výkony. Pozrite si ich všetky!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel