Dámske topánky sneakers Timberland

Počet nájdených výrobkov: 67
12

Zimný dážď so snehom, premokajúce topánky, zmrznuté nohy? Pokiaľ dobre viete, o čom je reč, znamená to, že ste sa na zimu správne nevybavili. Keď sa už z letných, slnečných dní stane spomienka, je potrebné si zvoliť spoľahlivý pár, ktorý vám pomôže prečkať najväčšie nepohodlie. Dámske topánky Timberland prinášajú odpoveď na nepohodlie a dokonalú ochranu dokonca aj počas extrémnych podmienok!


Pokiaľ ste si ešte nevybrali svoj pár pred zimnou sezónou, máte najvyšší čas! Predovšetkým, keď prvý nápor mrazivých dní vystaví skúške dokonca aj tých najlepšie vybavených zimnými nevyhnutnosťami. Keď na chodníkoch leží rozmoknutý sneh, je dobré mať vo svojej skrini dámske tenisky Timberland.


Timberland dámske — topánky s bohatou históriou


Značka Timberland bola založená v roku 1952 Nathanom Schwartzom, ale počas prvých rokov činnosti pôsobila pod názvom Abington Shoe Company. Od začiatku jej existencie výrobcovia kládli dôraz na kvalitu a spoľahlivosť svojich výrobkov. Timberland dámske lákali kvalitou, dlhou životnosťou a dokonalým pomerom kvality a ceny.


Počas ďalšieho desaťročia už značka dodávala obuv všetkým najväčším firmám na trhu. Ich skutočná popularita sa ale datuje k roku 1965, kedy si rodina Schwartzových patentovala inovatívnu technológiu vnorenia zvršku topánky do podrážky. Takýto proces výroby obuvi jej zaručoval stopercentnú nepremokavosť.


Timberland dámske topánky: história kultovej obuvi


Revolučný vynález umožnil výrobu prvej vodoodolnej topánky v histórii. Objavila sa pod názvom Timberlander, čo malo proste znamenať človeka z lesa. Vyznačovala sa tým, že ju bolo možné nosiť bez ohľadu na ročné obdobie. Vďaka jej charakteristickej farbe sa novému modelu na trhu začalo vravieť proste „žltá topánka“.


Obľuba prelomového modelu vyzvala majiteľov značky k zmene názvu firmy na dodnes platné: Timberland. V rovnakom roku – 1978 – sa objavili prvé ručne šité mokasíny výrobcu. O rok neskôr prišiel čas na jachtársku obuv.


Ďalšie desaťročia histórie Timberland dámskych topánok priniesli prirodzene ďalšie vynálezy rozpútavajúce revolúciu na obuvníckom trhu. Značka navždy premenila tvár členkových topánok tým, že zaviedla technológiu ako je šnurovanie 360 stupňov a ručne šitá konštrukcia topánky. Čím ďalej, tým viac dôležitejším aspektom činnosti firmy sa tiež stávala sociálna zodpovednosť podnikania. Dnes sa brand známy po celom svete môže pochváliť početnými oceneniami a cenami pre spoločnosti starajúce sa o životné prostredie a dôstojné pracovné podmienky.


Timberland dámske – suchou nohou zimou


Timberland dámske topánky prinášajú dokonalú rovnováhu medzi praktickou obuvou pre náročné poveternostné podmienky a štýlovým doplnkom ku každodennému oblečeniu. Zachovaním všetkých úžitkových predností vyzerajú modely tohto výrobcu dokonale. Spoľahlivý zvršok siahajúci nad členok je vyrobený z vysokokvalitnej kože, a správne profilovaná podrážka ho elegantne zdôrazňuje. Vďaka starostlivosti o detaily konštrukcie a využitiu vysokokvalitných materiálov sa Timberland dámske topánky vyznačujú vysokou odolnosťou, čo predstavuje ich nesmierne podstatnú prednosť.


Kultový model značky by sme len ťažko mohli prirovnávať k ponuke iných výrobcov. Môžeme avšak smelo vyhlásiť, že Timberlad schopne spája funkčnosť výrobkov Palladium s ležérnym streetwearovým nádychom pod znakom Napapijri.


Ako dámske zimné topánky nemôžu zlyhať v náročných poveternostných podmienkach – v daždi, snehu a na ľade. Hlboká vzorka im zaisťuje spoľahlivú priľnavosť a zateplený a vodoodolný zvršok umožňuje starať sa o komfort chodidiel.


Dámske topánky a doplnky Timberlad – komu sú určené?


Dámska obuv a odevy Timberland majú tú prednosť, že sa hodia vlastne do všetkých zimných outfitov. Topánky, napriek tomu, že sú zo samozrejmých dôvodov dosť masívne, sa nehodia k formálnemu oblečeniu, ale mali by vyzerať dobre v spojení s akýmkoľvek iným štýlom.


Čierne vyzerajú skvelo s koženými bundami a tmavými džínsami. Ich rebelský charakter z nich robí dokonalý doplnok pre ženu, ktorá chce zdôrazniť vlastnú nezávislosť. Timberland dámske topánky v tlmených farbách (biela, béžová) zase majú univerzálny charakter, vďaka čomu sa hodia predovšetkým k svetlým outfitom zachovávajúcim zemité farby. Dodávajú dosť ťažkým zimným modelom ľahkosť, ktorá nám počas tohto ročného obdobia toľko chýba.


Ružové potom vyzerajú skvele v kombinácii s obľúbenými kožúškami a kožušinami. Je teda z čoho vyberať!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel