Red Wing topánky dámske

Počet nájdených výrobkov: 18

Red Wing prináša topánky a oblečenie, ktoré sú symbolom odolnosti a spoľahlivosti. Vznikli, aby uspokojili dopyt po spoľahlivej obuvi pre ťažko pracujúcich na začiatku 20. storočia. Ich odolnosť, vysoká kvalita a vyvážený dizajn sa skrývajú za tým, že je firma už 100 rokov oceňovaná po celom svete.


Ako vznikla značka Red Wing?


Korene značky siahajú do roku 1905, kedy sa jej zakladateľ rozhodol vytvoriť spoľahlivé, pevné a pohodlné topánky pre drevorubačov, baníkov a robotníkov vykonávajúcich ťažkú manuálnu prácu. Poriadne topánky sa mali podieľať na zvýšení ich pohodlia a bezpečia. Takáto výzva nebola na začiatku 20. storočia ľahko realizovateľná. Stavil avšak na jednoduchosť, ako vo veci dizajnu, tak materiálov, z ktorých mali byť topánky vyrobené. Dodnes je so značkou neodmysliteľne spojená prírodná, vysokokvalitná koža, ktorá zaisťuje, že každý ďalší model vzniká s inšpiráciou robotníckym charakterom prvých topánok Red Wing vytvorených pred sto rokmi. Pri pohľade na štýl a formu aktuálnych modelov nie je ťažké túto súvislosť vypozorovať. Aj keď na začiatku vznikala obuv pre ťažko pracujúcich mužov, všetko sa vyvíjalo a dnes v portfóliu značky nájdeme tiež dámsku obuv Red Wing.


Red Wing – dámske topánky charakterom


Sila a spoľahlivosť – tým sa vyznačujú topánky tejto značky vo svojej dámskej verzii. V súlade s predpokladmi tvorcov aj ony svojím štýlom jasne odkazujú na robotnícky charakter prvých modelov. Sú vyrobené z vysokokvalitnej kože, s využitím tradičných obuvníckych techník. Samozrejme, aj keď majú všetky klasickú siluetu, jednotlivé modely sa medzi sebou výrazne líšia zachovaním charakteru Red Wing. Dámske topánky sú okrem rozdielov spojených s dizajnom dostupné v mnohých farbách vďaka farbeniu kože. V našom štúdiu nájdete ako tie držiace sa čiernej a hnedej, tak aj slnečnú žltú alebo energickú tmavomodrú. Ľahko ich prispôsobíte rôznym outfitom a vytvoríte jedinečný look.


Riešenia a technológie v topánkach Red Wing


Od samotného začiatku svojej existencie značka stavila na kvalitu. Jasne to je vidieť tiež na súčasných modeloch, ktoré odkazujú na tradíciu nielen v oblasti dizajnu, ale tiež materiálov, využívajú pritom avšak technologické výdobytky a nové riešenia pre maximálnu odolnosť a funkčnosť. Na dámskych topánkach Red Wing nájdete:

  • nitované očká, na posilnenie;
  • trojité, pevné švy Puritan;
  • vysokokvalitnú kožu zaručujúcu odolnosť obuvi;
  • rafinovaný spôsob spojenia zvršku s podrážkou metódou Goodyear Welted;
  • špeciálne podrážky obmedzujúce priľnutie blata.

Takáto konštrukcia a využité riešenia zaisťujú, že topánky slúžia dlhé roky a vyzerajú pritom skvele. To všetko je dokonale premyslené a navrhnuté a zároveň to zostáva dosť asketické, aby dizajn ladil s históriou a charakterom značky. Pre zachovanie ešte väčšej odolnosti obuvi je dobré používať špeciálne prípravky, ktoré uľahčujú starostlivosť a zaisťujú dobrý vzhľad topánok dlhú dobu.


Red Wing – oblečenie, ktorého kvalitu oceníte


Spolu s rozvojom značky Red Wing do svojho portfólia zaradilo tiež oblečenie. Samozrejme, ide o odevy zapadajúce do filozofie značky. Dámske čapice Red Wing, ponožky alebo tričká – všetko vo vysokej kvalite, z najlepších materiálov. Za príklad nám poslúžia spomínané dámske čapice Red Wing. Sú vyrobené z merino vlny oceňovanej pre jej termoregulačné vlastnosti. Vďaka tomu nielen dokonale chránia pred chladom, ale zároveň zaisťujú odvádzanie vlhkosti bez toho, aby sme pripustili nepohodlie počas používania. Samozrejme, oblečenie si, podobne ako obuv, uchováva svoj charakter, ktorý oceňuje jednoduchý a udržateľný dizajn.


Red Wing to je oblečenie a obuv pre ľudí, ktorí oceňujú funkčnosť, pohodlie a vysokú kvalitu a najlepšie materiály. Pokiaľ patríte do tejto skupiny a navyše oceňujete minimalizmus, ktorý vyjadruje túto kvalitu, je značka Red Wing to, čo hľadáte.

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel