Puma - dámske tenisky a oblečenie

Počet nájdených výrobkov: 103

Dámske topánky Puma si ťažko spletiete s akoukoľvek inou značkou. Vyznačujú sa viditeľne exponovanou podrážkou a relatívne prostým tvarom. Často majú vyvýšené platformy alebo také detaily ako šnúrky v tvare mašličiek. Návrhári dôsledne nasledujú platné trendy, keď reagujú na každú novinku v móde. To nijako neprekvapí – medzi návrhármi značky sa ocitla Rihanna – hviezda šoubiznisu a trendsetterka prvého radu. To vysvetľuje, prečo sa dámske tenisky Puma tešia tak obrovskej obľube. Dievčatá si ich rady obúvajú k ležérnym outfitom, pretože majú istotu, že sa za nimi budú okoloidúci otáčať. Najatraktívnejšie modely dámskej obuvi Puma sme zhromaždili v sortimente SneakerStudio.


Dámske tenisky Puma – výnimočný štýl


Dámske tenisky Puma sa vyznačujú výnimočným mestským charakterom. Ponuke značky dominujú modely určené na každodenné nosenie na rozdiel od konkurencie, ktorá venuje rovnakú pozornosť športovej obuvi. Vďaka tomu sa z Pumy stáva expert v jej odbore. Žiadny iný výrobca nereaguje na meniace sa trendy tak rýchlo. Nikto ich tiež nedokáže tak trefne interpretovať. Dámske tenisky Puma v sebe spájajú rôzne prvky posledných výkrikov módy, keď si ich schopne prispôsobujú. Stretneme sa tak s topánkami na platformách, mašličkami, pastelovými farbami alebo trblietkami. Na všetko dozerajú návrhári dokonale poznajúci svoje používateľky a trendy riadiace ulicu.


Dámska obuv Puma – z ihrísk na módne móla


Aj keď sa tomu ťažko verí, obuv Puma pochádza z rovnakých tovární ako adidas. Spočiatku dvaja bratia Dassleroví vyrábali športové topánky pod spoločným štítom. Avšak keď sa firma rozpadla, každý z nich sa vydal svojou cestou. Obe značky sa stále venujú športovej obuvi, ale sú medzi nimi vidieť rozdiely. adidas zostáva viac verný svojim koreňom, zatiaľ čo Pumu zaujíma skôr dobývanie ulíc najmódnejších miest. Stačí sa rozhliadnuť okolo, aby sme si všimli módne siluety dámskych tenisiek Puma na chodidlách mladých žien, ktoré si cenia vlastný štýl.


Puma – dámska obuv v SneakerStudio


V sortimente nášho e-shopu si vyberie každá sneakerheadka. Pokiaľ oceňujete pouličnú estetiku, sú pre vás topánky Puma dokonalou voľbou. V ponuke SneakerStudio sú dostupné predovšetkým šialené, fantastické výrobky nemeckej značky, aj keď nechýbajú ani modely trocha pokojnejšieho charakteru. Takže nezávisle na tom, či svojou obuvou chcete spestriť obľúbené štýlové kúsky, alebo z tenisiek učiniť „zlatý klinec“ programu, športové topánky Puma splnia všetky vaše požiadavky.


Dámske tenisky Puma dostupné vo všetkých farbách dúhy a najrozmanitejších tvaroch sa trafia do rôznych vkusov fanúšikov streetwearu. V našom obchode nájdete nielen klasické lifestylové modely, ale tiež varianty o niečo športovejšieho charakteru. Môžete sa rozhodnúť pre masívnu siluetu Deva Boost, dynamickú estetiku Rs-X3 Move, futurizmus Cell Stellar Glow alebo tradičné tvary Cali Patent Jr. Ktorý štýl je vám najbližší?


S čím nosiť športovú obuv Puma?


Obuv Puma pre ženy je dokonalý doplnok ku všetkým každodenným outfitom. Dámska obuv nemeckej značky si skvelo vedú ako doplnok pouličných, športových modelov, ale nič nestojí v ceste k tomu, aby ste ich využili aj k elegantnejšiemu oblečeniu.


Pokiaľ sa rozhodnete pre niektorý z univerzálnych modelov Puma, smelo ich využite ako prvok vyrovnávajúci extravagantné, farebné outfity. V tejto role si skvelo povedú biele Deva Chick alebo čierne Puma Love. Pokiaľ sa radi obliekate minimalisticky, ale hľadáte akcent, ktorý by vám dovolil odlíšiť sa, budú sa vám hodiť napríklad mnohofarebné, iskrivé Puma Style Rider Play On alebo dúhové RS-2K.


Ako sa na ikony pouličného štýlu sluší a patrí, dámske športové topánky Puma vyzerajú fantasticky v kombinácii s klasickými mikinami hoodies alebo teplákovými nohavicami rovnakého výrobcu. Atraktívne bude vyzerať tiež kombinácia masívnych tenisiek spojených s upnutými legínami alebo šortkami nad koleno. Voľba estetiky je len na vás!


Odevy a obuv Puma – dámske modely v SneakerStudio


V sortimente nášho e-shopu nájdete široký výber výrobkov legendárnej nemeckej značky. Čakajú tu na vás Puma tenisky dámske, odevy tohto brandu a celý rad praktických doplnkov. Skompletizujte svoj outfit v mestskom štýle!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel