Ellesse dámske

Počet nájdených výrobkov: 218

Ellesse je talianska firma, ktorej projekty sa vyznačujú inteligentnou kombináciou minimalizmu a street štýlu. Brand čerpá inšpiráciu z rôznych športových disciplín – pokiaľ ste teda fanúšičkou aktívneho odpočinku – investujte do štýlových plaviek, batohu alebo teplákov Ellesse. Využite mnoho štýlových návrhov, ktoré nájdete na našich webových stránkach SneakerStudio – vytvorte svoj pohodlný, streetwearový look spoločne s nami! Zvlášť odporúčame pohodlné tričká v tlmených farbách, mikiny s kapucňou a praktické ľadvinky značky Ellesse.


Návrat k móde 80. rokov – o značke Ellesse


Ellesse je talianska značka, ktorej história siaha k roku 1959, kedy firmu založil Leonardo Servadio. S dosahovaním úspechov mladému návrhárovi pomohli predovšetkým športovci – jeho oblečenie získavalo uznanie na tenisových kurtoch, na pretekoch Ferrari alebo newyorských maratónoch. Nikoho by teda nemalo prekvapiť, že Servadio umiestnil v logu svojej firmy časť tenisovej loptičky. S priebehom času začali výrobky Ellesse dobýjať tiež srdcia raperov alebo hercov – logo firmy s pýchou nosili Jazzy Jeff, Evert, Vilas alebo Will Smith. V 70. a 80. rokoch 20. storočia sa z oblečenia Ellesse stal skutočný objav vo svete módy, športu, hudby a dokonca aj v prostredí elít. Značku avšak rýchlo vytlačili iné brandy – jej veľký rozkvet bol prerušený a oblečenie Ellesse na chvíľu prestalo byť objektom túžby. Obrodila sa v roku 2010 – a to s ohľadom na trend, ktorý jej nahrával – návrat retro módy inšpirovanej 80. rokmi do módy.


Ellesse dámske oblečenie – investícia tej najvyššej úrovne


Jeden pohľad na odevy značky Ellesse stačí, aby ste si všimli, že ide o výrobky, ktoré sa od konkurencie rozhodne odlišujú. Každý návrh má v sebe niečo sexy a jedinečné. Zdanlivo klasické strihy sú originálne interpretované, čo sa zúročilo vo výnimočnej ponuke určenej pre tie ženy, ktoré neznášajú nudu. Pokiaľ aj vy rada vystupujete z davu, doplňte svoj šatník o dámske odevy Ellesse.


Oblečenie Ellesse dokonale kombinuje extravagantné návrhy s vysokou kvalitou ich vyhotovenia. Výsledkom je atraktívne dámske oblečenie, ktoré sa môže stať základom mnohých rôznorodých outfitov pre všetky príležitosti. Výrobky používateľkám zároveň zaisťujú maximum pohodlia, vďaka čomu im môžu slúžiť ako počas športových aktivít, tak aj v každodenných situáciách. V ponuke SneakerStudio nájdete okrem iného klasické tričká, obopínajúce topy, pohodlné dámske mikiny, teplé bundy, dievčenské šiltovky, praktické batohy a nádherné plavky!


Dámske oblečenie značky Ellesse v obchode SneakerStudio


Pokiaľ ste fanúšička retro módy, a navyše milujete streetwear, už viete, aké handry vo vašej skrini nemôžu chýbať. Ellesse je dnes kultová značka a jej oblečenie dokonale dopĺňa športový štýl. Vytvárajte outfity vo vintage štýle spoločne s talianskym brandom a obchodom SneakerStudio. Zoznámte sa s našou ponukou!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel