Columbia dámske

Počet nájdených výrobkov: 44
12

Americká značka Columbia je známa predovšetkým vysokokvalitným outdoorovým oblečením a obuvou. Vo svojom portfóliu má tiež turistický a lyžiarsky tovar alebo batohy. Široký výber ich výrobkov nájdete v ponuke nášho e-shopu. Pokiaľ hľadáte spoľahlivé vybavenie, ktoré vám zaistí komfort a bezpečie ako na výlete, tak počas zdolávania každodenných ciest, zoznámte sa s našimi ponukami!


Oblečenie, batohy a pokročilá technológia – história značky Columbia


Columbia je americká značka, ktorá vznikla v roku 1938. Založili ju nemeckí emigranti – manželia Paul a Maria Lamfromovci. Na začiatku činnosti sa sústredili len na klobúky, ale rýchlo pochopili, že ich poslanie by malo siahať oveľa ďalej. Preto sa rozhodli vytvoriť vlastnú kolekciu (takmer) nezničiteľného oblečenia a vybaviť ju pokročilými vodoodolnými a priedušnými technológiami. Tieto inovácie poskytli značke značnú prevahu na trhu s outdoorovým vybavením – súčasťou firmy sú v súčasnosti značky, ako Sorel, Pacific Trail a Mountain Hardwear. Columbia je preslávená tiež širokou ponukou batohov, tašiek alebo ľadviniek nevyhnutných na každej výprave.


Columbia – oblečenie a doplnky pre aktívne ženy


Pokiaľ oceňujete aktívny životný štýl a hľadáte výrobky, na ktoré budete môcť spoliehať, je pre vás Columbia dokonalá voľba. V sortimente tejto značky nájdete okrem iného outdoorové dámske topánky Columbia a oblečenie, ktoré sa vám bude hodiť počas horských túr a iných výletov. Zateplené bundy a pohodlné mikiny boli ale navrhnuté tak, aby atraktívne doplňovali tiež všedné outfity.


Columbia dámske oblečenie si vedie skvelo za akýchkoľvek okolností. Vysoká kvalita materiálov používaných na jeho výrobu a inovatívne technológie ovplyvňujúce komfort jeho používania zaručujú, že toto oblečenie zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky. Rovnako dobre vám môže poslúžiť ako každodenné vrchné oblečenie. Oko tešiace projekty iste obohatí každý – nie nutné športový – outfit.


V ponuke nášho e-shopu sa ocitli tiež rozmanité doplnky Columbia. Tu by ste mali hľadať batohy a ľadvinky, ktoré vám umožnia pohodlne sa zabaliť na cestu. Ide o odolné výrobky, ktoré pojmú všetko, čo si beriete so sebou, a zároveň vám zaistia ľahký prístup k najpotrebnejším veciam. Vyskúšajte tiež zimné čapice Columbia – postarajú sa o váš teplotný komfort a svojím univerzálnym charakterom sa vám iste trafia do vkusu.


Odolné batohy a ľadvinky Columbia nájdete v obchode SneakerStudio


Columbia dokazuje, že úžitok z outdoorového vybavenia môže mať každý. Nie je vyhradené pre účastníkov medzinárodných expedícií alebo odvážlivcov zdolávajúcich najvyššie hory. Firma verí, že každá, dokonca aj tá najkratšia, najľahšia trasa je dôležitá. Aj vy si vyberte výrobky Columbia dostupné v ponuke obchodu SneakerStudio a vyrazte na cestu!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel