Carhartt WIP dámske

Počet nájdených výrobkov: 223

Carhartt W.I.P. je jednou z najväčších značiek na trhu streetwear, ktorej história siaha až do roku 1889. Spoločnosť Hamilton Carhartt vtedy získala šijacie stroje a zamestnala päť pracovníkov na výrobu odevov pre robotníkov. Dnes je Carhartt WIP kolekcia pre ženy značka s trvalou popularitou. Chcete sa dozvedieť, v čom spočíva fenomén Carhartt? Pozrite si naše návrhy!


Od pracovných odevov po doplnky pre sneakerheadov


Ako sme už spomenuli, spoločnosť Carhartt pôvodne začínala s výrobou robotníckeho oblečenia, konkrétne montérkových nohavíc vyrobených z džínsoviny a tuhého, na dotyk tvrdého plátna ("duck"). Vďaka svojej spoľahlivosti sa "kačica" veľmi rýchlo stala charakteristickým materiálom značky. Hoci začiatky neboli ľahké a spoločnosť zachránila len chladnokrvnosť zakladateľa, značka sa dostala na vrchol. To všetko vďaka štandardnému prieskumu trhu. Podnikateľ sa priamo opýtal pracovníkov, čo potrebujú, a ponúkol im to. Na základe jediného prieskumu bol do predaja uvedený úplne iný sortiment, vďaka ktorému sa spoločnosť začala rýchlo rozvíjať.


W.I.P, presnejšie Work in Progress


Značka Carhartt pre ženy sa začala objavovať doslova všade - aj v hudobných videoklipoch. Vďaka neustále rastúcej popularite sa dopyt po výrobkoch tejto značky zvýšil v Spojených štátoch aj v Európe. Dôležitú úlohu v tomto smere zohral Edwin Faeh, ktorý v roku 1972 spolu so svojím bratom-dvojčaťom Laurinom založil skupinu Big Star. Edwin Faeh však zo spoločného podniku odišiel a založil ďalšiu spoločnosť Work In Progress, ktorá je jediným distribútorom značky Carhartt v celej Európe.


Dámske oblečenie Carhartt v SneakerStudio


Pri pohľade na robotnícky pôvod značky Carhartt WIP je ťažké dať sa zlákať na jej spojenie s dámskou módou. A predsa - dnes výrobca ponúka na trhu širokú škálu oblečenia a doplnkov určených pre ženy. Oblečenie sa vyznačuje minimalistickou estetikou a starostlivým spracovaním. Ide o produkty, ktoré vám umožnia zostaviť pohodlné, športové oblečenie na rôzne príležitosti. Vyznačujú sa tiež vynikajúcou odolnosťou, takže si môžete byť istí, že vám budú slúžiť mnoho sezón.


V našom online obchode nájdete okrem iného funkčné bundy a mikiny, ktoré vás zahrejú za každých podmienok. V ponuke sú aj tepláky, tričká a košele s dlhým rukávom na každodenné bežné nosenie. Sortiment Carhartt WIP pre ženy dopĺňajú praktické doplnky, najmä klobúky a zimné čiapky. SneakerStudio má široký výber pokrývok hlavy v rôznych farbách a tvaroch, od vedrových klobúkov cez bejzbalové čiapky až po zimné čiapky.


V ponuke SneakerStudio.sk sú k dispozícii aj originálne doplnky pre akýkoľvek štýl. Hovoríme o pomôckach, ako sú ponožky alebo batohy. Presvedčte sa sami! Skontrolujte, koľko dobrých zmien môžete urobiť vo svojom štýle!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel