Dámska zimná obuv

Počet nájdených výrobkov: 379

Kedysi čas neskorej jesene a mrazivej zimy znamenal rozlúčenie sa s milovanými teniskami. Dnes ich môžete mať na nohách vždy, dokonca aj počas čľapkanice a prízemných mrazíkov. SneakerStudio.sk je miesto, kde nájdete dámske zimné topánky v ležérnom, extravagantnom prevedení.


Značkové dámske zimné topánky


Aké značkové, dámske zimné topánky nájdete v sortimente stránok SneakerStudio.sk?


Nižšie predstavujeme niekoľko príkladov:


    • dámske zimné topánky značky Inuikii – poslednou dobou veľmi módne, spájajú pevnú podrážku a teplo zaisťujúcu hornú časť na zaväzovanie.


    • zateplené tenisky Fila, Vans – už sa nemusíte vzdávať svojich obľúbených športových topánok v čase zimy – vďaka zateplenej obuvi brandov Fila alebo Vans určite nezmrznete,

    • dámske zimné topánky Sorel – nízke a vysoké tenisky so zvlnenou podrážkou – niečo pre fanúšičky moderných riešení,

  • topánky značky UGG – klasika medzi zimnými štýlovými záležitosťami. Dámske zimné topánky, bohato zateplené, ktoré sedia ako k džínsom, tak k teplákovým nohaviciam. Osvedčia sa predovšetkým, keď je sucho a veľmi mrazivo.

Dámske zimné topánky — aký model si vybrať?


V našom e-shope nájdete dámske topánky na zimu, ktoré zapadajú do prúdu smart casual a jemne balansujú na hranici športovej uvoľnenosti a mestskej elegancie.


Na vykonanie správnej voľby sa vyplatí pozrieť sa na každý model bližšie. Zima je náročné ročné obdobie, keď musíme svojmu šatníku venovať viac pozornosti, než kedykoľvek inokedy. Dámske zimné topánky to nie je len recept, ako mať dobrý štýl, ale predovšetkým úplná ochrana pred mrazom, vlhkom a nepohodlím počas mrazivých dní.


Na čo nezabúdať pri výbere dámskych zimných topánok?


Predovšetkým sa vyplatí venovať pozornosť podrážke zimných topánok. Praktické dámske topánky na zimu sú také, ktoré zaisťujú stabilitu na nerovných, klzkých chodníkoch. Preto investujte do modelu, ktorého podrážka vám zaistí zvýšenú priľnavosť k podkladu. Na to sa môže hodiť prehĺbený reliéf.


Inú otázku predstavuje zvršok dámskych zimných topánok. Mal by byť vysoký a zvnútra zateplený. Tak ochráni vaše chodidlá pred snehom, ktorý by sa mohol sypať do topánok, a tiež vám zaistí teplotný komfort. Skvele si v tom vedú trebárs v poslednej dobe šialene obľúbené modely Moon Boot, vzhľadom odkazujúce na obuv Inuitov.


Pri výbere dámskych topánok na zimu sa tiež musíme bližšie zamerať na materiály použité pri výrobe, a tiež na starostlivosť o detaily. Tieto detaily rozhodujú o tom, či sa v obuvi budete cítiť pohodlne. Pokiaľ si chcete byť istá, že nebude premokať alebo kĺzať na ľade, uistite sa o jej technických parametroch. V našej ponuke na vás čakajú výrobky najznámejších svetových značiek, ktoré sú preslávené vysokou kvalitou svojho tovaru.


Dámske zimné topánky dokonalé pre mrazivé dni


Pokiaľ patríte k aktívnym ľuďom a rada trávite čas vonku, nezabudnite na odolný pár pre zvláštne úlohy! Dámske zimné topánky zaisťujúce teplotnú rovnováhu, s mäkkou výstelkou a pružnou podrážkou sa hodia na zdolávanie menej náročných horských trás a, iste, počas nesmierne silných mrazov.


Dámske topánky na zimu na rovnej podrážke, napriek tomu, že sa značne líšia od obľúbenej, elegantnej obuvi, dodávajú outfitu jedinečný, veľmi moderný charakter. Tiež športové dámske topánky na zimu sa môžu ukázať byť dokonalou voľbou, pokiaľ sa chceme cítiť pohodlne a zároveň si nerobiť starosti o správnu ochranu chodidiel pred mrazom.


Je dobré svoj vysnívaný pár zladiť s dámskou zimnou bundou vo vybranom štýle a ste pripravené vyraziť, dokonca aj keď prenikavý mráz nepoľavuje!


Dámske topánky: zimné modely v SneakerStudio


Pokiaľ hľadáte zateplené tenisky alebo dámske zimné topánky pre zvláštne úlohy do jesenných čľapkaníc a zimných mrazov, prezrite si našu ponuku! Na stránkach SneakerStudio.sk nájdete topánky na zimu pre ženy rôzneho druhu.


Čakajú tu na vás výrobky tak známych značiek, ako Dr. Martens. Tá je známa pre pevné členkové topánky, ktoré v dokonalej miere spájajú estetické hodnoty s funkčnosťou. Zimné topánky musia byť štýlové! Prezrite si naše športové zimné topánky a vyberte si pár, vďaka ktorému úspešne doplníte každodenné outfity a zaistíte si pritom pohodlie!

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel