Hoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBI

Hoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBI
Hoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBIHoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBIHoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBIHoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBIHoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBI
(1106525 GFBI)
Tabuľka rozmerov
139,50 €
114,50 €
/ ks
Ušetríte 25,00 € (18%)
Out Of Stock
Pridaj k sledovaným
Doprava zdarma Doprava zdarma
Tento výrobok bude doručený v balení Double BoxTento výrobok bude doručený v balení Double Box
30 dní na vrátenie30 dní na vrátenie
CELÝ POPIS

Hoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBI

Najdôležitejší a po mnoho rokov najpredávanejší trail model v kolekcii Hoka One One, určený na dlhé vzdialenosti v náročnom horskom prostredí. Je to skvelé pre všetky druhy hrbole a skaly. Nie je prehnané, že slávny "Kamzík" je stelesnením značky a jej vlajkových technológií. Jeho konštrukcia je podstatou technológií, ktoré Hoka One One je známy. Pevná vrstva peny EVA, ktorá sa nachádza v strednej vrstve, vám poskytne najvyššiu úroveň odpruženia. Hojdacia meta-rocker si zachová vašu prirodzenú techniku behu a zároveň zvýši vašu dynamiku behu. Nízke nasadenie nohy v ramene topánky zabezpečí stabilitu vašej nohy a minimalizuje riziko zranenia. Až 32 mm peny pod pätou a 28 mm pod prstami vám poskytne výnimočný pocit mäkkosti bez straty dynamiky a izolácie od Zeme. Agresívna podrážka Vibram Meg Megagrip, vybavená 5 mm výčnelkami, poskytne vynikajúcu retenciu na hornine (aj mokrej), štrku a viac mokrej pôde. Aby som to zhrnul - ak ste horský bežec ultras, Speedgoat 4 je pre vás absolútne najlepšou voľbou.


Výrobca:
Hoka Jeden Jeden
Model:
Speedgoat 4
Číslo Dielu:
1106525 GFBI
Vonkajší materiál:
mesh + syntetický materiál
Vnútorný materiál:
textilný materiál
Vložiť:
textilný materiál + syntetický materiál
Jediný priemer:
guma + Vibram Meg Megagrip
Stredná podrážka:
EVA pena + meta-rocker + Aktívny Rám nohy
Stretnutie:
spustený
Farba:
oranžová / tmavo modrá

Doplňujúce Informácie:

  • hmotnosť: 306g
  • pokles: 6mm
  • reflexné prvky

Technológia:
  • EVA pena-podošva je založená na použití EVA-špeciálnej peny umiestnenej v strednej vrstve. Je vyrobený z ľahkého plastu absorbujúceho nárazy-až 2,5-krát hrubšieho ako v klasických teniskách. Použitie EVA je spojené s absorpciou kinetickej energie, čo v dôsledku toho vedie k vysokej úrovni vyrovnávania nárazov v čase.
  • Meta-rocker-špeciálny systém strednej geometrie tvaru, charakterizovaný malým rozdielom v kolíske medzi pätou a prstami. To vytvára jedinečný podporný efekt, ktorý uľahčuje správnu polohu nohy pri behu, čím zachováva svoju prirodzenú techniku. To vedie k zvýšeniu efektívnosti prevádzky.
  • Aktívny rám chodidla je riešenie, ktoré poskytuje stabilné uchytenie chodidla v topánke-bez ohľadu na tvar, šírku a techniku chodu-bez potreby zvyšovania hmotnosti. Toto riešenie vedie k tomu, že noha namiesto toho, aby ležala na povrchu podrážky, klesá do nej. To vedie k zvýšeniu stabilizácie počas behu.
  • VIBRAM meg MEGAGRIP je vlajkovou loďou modelu podrážky značky Vibram, ktorá sa používa vo vhodnej obuvi a pre trail gears. Je založená na agresívnom behúni s radmi rovnomerne rozmiestnených výčnelkov vyrobených zo špeciálnej zmesi gumy odolnej proti opotrebeniu. To zaručuje topánke veľkú priľnavosť na zemi-či už je to skala (aj mokrá), štrk, lesný mulč alebo dokonca mierne bažinatý terén.
Hoka One One Ms Speedgoat 4 topánky 1106525 GFBI
pixel
RozmerUKUS MENUS WOMENCM
41 1/37,58926
4288,59,526,5
42 2/38,591027
43 1/399,510,527,5
449,5101128
44 2/31010,511,528,5
45 1/310,5111229
461111,512,529,5
Recenzia používateľov
Opýtajte sa na produkt:

Ak je pre vás vyššie uvedený popis výrobku nedostačujúci, zašlite nám, prosím, otázku prostredníctvom tohto formulára. Budeme sa snažiť odpovedať čo najskôr.

E-mail:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
Otázka:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
označené polia - Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.- sú povinné
Odporučiť tento produkt:

Ak chcete poslať informáciu o produkte svojmu známemu, ktorý ho podľa vášho názoru môže zaujímať, použite nižšie uvedený formulár.

Do:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
Môžete zadať viac e-mailov oddelených čiarkami
Podpis:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
Text:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
označené polia - Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.- sú povinné
Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to