Pánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSB

Pánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSB
Pánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSBPánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSBPánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSBPánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSBPánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSBPánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSBPánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSB
(1106510 TSSB)
Tabuľka rozmerov
130,00 €
/ ks
Out Of Stock
Doprava zdarma Doprava zdarma
Tento výrobok bude doručený v balení Double BoxTento výrobok bude doručený v balení Double Box
30 dní na vrátenie30 dní na vrátenie
CELÝ POPIS

Pánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSB

Tento model je vylepšenou verziou rešpektovaného prototypu-Carbon X, vlajkovej lode modelu ultraľahkej mušky. Bol navrhnutý ako tréningová Topánka navrhnutá pre rýchly a dynamický chod na spevnených plochách na kratšie a dlhšie vzdialenosti. Kľúčovou časťou konštrukcie je stredná vrstva, ktorá obsahuje špeciálnu dosku z uhlíkových vlákien, ktorá je zodpovedná za zvýšenie nárazovej sily. V hornej časti je spojená s vrstvou elastickej peny, ktorá je ešte ľahšia a mäkšia ako prototyp, vyrobený technológiou PROFLY. V spodnej časti je uhlíková doska integrovaná s penou EVA, ktorá má najväčší vplyv na vysokú úroveň absorpcie nárazov. Dynamika vášho chodu bude podporovaná charakteristickým tvarom topánky výrobcu, To znamená meta-hojdacím systémom. V porovnaní s predchádzajúcou verziou sa zlepšuje uzáver, priedušnosť a pevnosť zvršku oka.


Výrobca:
Hoka Jeden Jeden
Model:
ATP Challenger 6
Číslo Dielu:
1106510 TSSB
Obdobie:
Jar / Leto 21
Vonkajší materiál:
sieť + TPU
Vnútorný materiál:
textilný materiál
Vložiť:
textilný materiál + syntetický materiál
Jediný priemer:
EVA pena + guma
Stredná podrážka:
EVA pena + meta-rocker + Aktívny Rám nohy + profil + + doska z uhlíkových vlákien
Stretnutie:
spustený
Farba:
Tmavo modrá / Modrá

Doplňujúce Informácie:

  • Pokles o 5 mm

Technológia:
  • EVA pena-mäkká podrážka je založená na použití EVA-špeciálnej peny umiestnenej v strednej vrstve. Je vyrobený z ľahkého plastu absorbujúceho nárazy-až 2,5-krát hrubšieho ako v klasických teniskách. Použitie EVA je spojené s absorpciou kinetickej energie, čo v dôsledku toho vedie k vysokej úrovni vyrovnávania nárazov v čase.
  • Meta-rocker-špeciálny systém strednej geometrie tvaru, charakterizovaný malým rozdielom v kolíske medzi pätou a prstami. To vytvára jedinečný podporný efekt, ktorý uľahčuje správnu polohu nohy pri behu, čím zachováva svoju prirodzenú techniku. To vedie k zvýšeniu efektívnosti prevádzky.
  • Aktívny rám chodidla je riešenie, ktoré poskytuje stabilné uchytenie chodidla v topánke-bez ohľadu na tvar, šírku a techniku chodu-bez potreby zvyšovania hmotnosti. Toto riešenie vedie k tomu, že noha namiesto toho, aby ležala na povrchu podrážky, klesá do nej. To vedie k zvýšeniu stabilizácie počas behu.
  • Doska z uhlíkových vlákien-špeciálna doska vyrobená z ultraľahkých a odolných uhlíkových vlákien, ktorá sa používa vo vrstve medzi dvoma odpadkami. Účelom jeho použitia je zvýšiť nárazovú silu pri nastavovaní ďalších krokov-a tým zvýšiť dynamiku behu.
  • PROFLY technology je technológia, ktorá inteligentne podporuje odpruženie a dynamiku jazdy. Rozdeľuje penu, ktorá sa v ňom používa, na dve zóny-mäkšiu v oblasti chodidla a hustejšiu v prednej časti chodidla.
Pánske topánky Hoka One One Challenger Atr 6 1106510 TSSB
pixel
RozmerUKUS MENUS WOMENCM
4288,59,526,5
42 2/38,591027
43 1/399,510,527,5
449,5101128
44 2/31010,511,528,5
Recenzia používateľov
Opýtajte sa na produkt:

Ak je pre vás vyššie uvedený popis výrobku nedostačujúci, zašlite nám, prosím, otázku prostredníctvom tohto formulára. Budeme sa snažiť odpovedať čo najskôr.

E-mail:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
Otázka:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
označené polia - Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.- sú povinné
Odporučiť tento produkt:

Ak chcete poslať informáciu o produkte svojmu známemu, ktorý ho podľa vášho názoru môže zaujímať, použite nižšie uvedený formulár.

Do:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
Môžete zadať viac e-mailov oddelených čiarkami
Podpis:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
Text:
Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.
označené polia - Toto pole je povinné pre dokončenie objednávky.- sú povinné
Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to