Spôsob platby

V SneakerStudio nakúpite vždy pohodlne a bezpečne, môžete zvoliť spôsob platby z piatich možností: pri platbe vopred online alebo platbe pri prevzatí tovaru (dobierka) bude vaša objednávka ihneď vybavovaná.

 

Ak zvolíte platbu bankovým prevodom, sú prostriedky obvykle pripísané na účet nasledujúci pracovný deň. Pri použití systému rýchlych platieb peniaze dostaneme ihneď a tým dôjde k urýchleniu vybavenia objednávky. Pri platbe online vám nevznikajú žiadne poplatky – tie hradí obchod.  

 

V SneakerStudio.sk vždy nakupujete pohodlne a bezpečne, pretože vám dávame na výber z piatich rôznych možností spôsobu vykonanej platby v EUR.

 

ING 52 1050 1445 1000 0090 8118 0334 

IBAN: PL52 1050 1445 1000 0090 8118 0334

BIC/SWIFT: INGBPLPW

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel