O nás

 

SneakerStudio je multibrandový concept store, ktorý sa nachádza v historickej časti Krakova – Kazimierz. Starý činžový dom, neotrelý interiér a starostlivo vytriedené výrobky prepožičiavajú miestu svoj ráz. .

 

 

Na konci roku 2016 bol obchod rozšírený o nové priestory v priamom susedstve „za stenou” – SneakerStudio Women. Projekt je určený iba pre dámy! Nezabudli sme ani na Vaše deti, pre ktoré sme vytvorili zónu určenú iba pre ne – SneakerStudio Kids.

 

 

Obchod spolupracuje iba s overenými výrobcami a ručí za najnovší sortiment, vrátane limitovaného „must-have“. Naša ponuka obsahuje iba vybrané modely mnohých známych značiek, u ktorých staviame na nadčasovosť vzorov, funkčnosť, prírodné materiály a originálne riešenia. Neustále sledujeme nové trendy, aby naše výrobky prezentovali aktuálnu svetovú scénu sneakers!

 

Náš obchod je plný života a pozitívnej energie, poskytuje priestor kreatívnym a otvoreným zákazníkom. Pre našich ľudí je nadšenie z ich práce prioritou. Okrem obvyklého predaja organizujeme rôzne akcie, na ktoré pozývame výnimočných hostí z hudobnej, módnej alebo športovej branže. Zúčastňujeme sa prestížnych veľtrhov s obuvou v tuzemsku a v zahraničí. Radi podporujeme rôzne kultúrne akcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FB: https://www.facebook.com/SneakerStudioCOM

INSTA: @sneakerstudio_com

e-mail: info@sneakerstudio.sk

+421 412 302 931

pondelok-piatok 9:00 - 16:00


UPOZORNENIE: z dôvodu prebiehajúcej inventarizácie našich skladov v čase 8.-10.10.2021 môže dôjsť k oneskoreniu realizácie prijatých objednávok. Ďakujeme za pochopenie, prosíme o strpenie.

 

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Close
pixel