O nás

 

SneakerStudio je multibrandový concept store, ktorý sa nachádza v historickej časti Krakova – Kazimierz. Starý činžový dom, neotrelý interiér a starostlivo vytriedené výrobky prepožičiavajú miestu svoj ráz. .

 

 

Na konci roku 2016 bol obchod rozšírený o nové priestory v priamom susedstve „za stenou” – SneakerStudio Women. Projekt je určený iba pre dámy! Nezabudli sme ani na Vaše deti, pre ktoré sme vytvorili zónu určenú iba pre ne – SneakerStudio Kids.

 

 

Obchod spolupracuje iba s overenými výrobcami a ručí za najnovší sortiment, vrátane limitovaného „must-have“. Naša ponuka obsahuje iba vybrané modely mnohých známych značiek, u ktorých staviame na nadčasovosť vzorov, funkčnosť, prírodné materiály a originálne riešenia. Neustále sledujeme nové trendy, aby naše výrobky prezentovali aktuálnu svetovú scénu sneakers!

 

Náš obchod je plný života a pozitívnej energie, poskytuje priestor kreatívnym a otvoreným zákazníkom. Pre našich ľudí je nadšenie z ich práce prioritou. Okrem obvyklého predaja organizujeme rôzne akcie, na ktoré pozývame výnimočných hostí z hudobnej, módnej alebo športovej branže. Zúčastňujeme sa prestížnych veľtrhov s obuvou v tuzemsku a v zahraničí. Radi podporujeme rôzne kultúrne akcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FB: https://www.facebook.com/SneakerStudioCOM

INSTA: @sneakerstudio_com

e-mail: info@sneakerstudio.sk

 

 

Táto stránka používa súbory cookies z dôvodu poskytovania služieb v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.. Vo vašom prehliadači môžete nastaviť podmienky ukladania alebo prístupu k súborom cookies.
Zatvoriť
pixel