Náklady na dopravu

Dodacia doba

 

Všetky objednávky sú vybavované v rámci možností čo najrýchlejšie, aby ste dostali správnu zásielku včas. Podľa hodiny objednania v našom obchode bude zásielka odoslaná rovnaký alebo nasledujúci pracovný deň. Objednávky sú odosielané od pondelka do piatka. Doba vybavenia objednávok je 24 hodín.  

 

Bezpečné zásielky

 

Všetky zásielky sú balené do bezpečných kartónových obalov, ktoré chránia Vaše výrobky pred vonkajšími vplyvmi. Navyše sú zásielky poistené na celú ich hodnotu. Vďaka tomu sú nákupy v SneakerStudio.sk bezpečné a príjemné.  

 

Doprava Zadarmo pri objednávke nad 25  Cena za dopravu: 2,5

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel