Blog

                    Sneaker Blog
LEGO x adidas ZX 8000 Color Pack

LEGO x adidas ZX 8000 Color Pack

17/06/2021

Existuje vôbec niekto, kto by nepočul o značke LEGO? Tím pracovníkov značky adidas Originals sa znova rozhodol spolupracovať s týmto dánskym výrobcom kultových farebných kociek. Názov LEGO pochádza z frázy v dánčine „Leg godt“, ktorá znamená „zabávať sa“. Nemeckí návrhári sa nechali inšpirovať týmito kreatívnymi hračkami, zostavili tím z pracovníkov spoločností LEGO × adidas a vytvorili model Color Pack adidas ZX 8000. Výsledkom spoločného dizajnu je ikonický tvar tenisiek z konca 80. rokov 20. storočia v kombinácii s dizajnom legendárnych kociek. Hlavnou témou sú, samozrejme, farebné kocky, ktorých typické spájacie prvky a základné farby sa prejavili priamo na legendárnom tvare tenisiek zo série adidas ZX. Celý model má od podrážky po zvršok jednu farbu, ktorú podčiarkuje jediná červená žakárová značka s logom LEGO. Vybrať si môžete zo šiestich variantov farieb: sivá, žltá, zelená, modrá, červená a modrá. Jedinými kontrastnými prvkami sú vyššie spomínané logo na jazyku a tri biele pásiky na bočnej strane.

Celosvetové uvedenie topánok LEGO na trh je naplánované na 7. mája v exkluzívnych predajniach po celom svete vrátane spoločnosti SneakerStudio.

rafcyk


 

Výberom možnosti „Súhlasím” povolíte firme SneakerStudio používať súbory cookies, pixely, značky a podobné technológie. Tieto technológie používame na zhromažďovanie informácií o vašom zariadení a prehliadači na sledovanie vašej činnosti pre marketingové a funkčné účely, ako napríklad zobrazovanie prispôsobených reklám a zlepšenie fungovania webových stránok. SneakerStudio môže tieto údaje poskytnúť tretím stranám – vrátane reklamných partnerov na sociálnych médiách, ako sú Google, Facebook a Instagram – pre marketingové účely. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozumieť tomu, ako používame vaše údaje pre požadované účely (napr. zaistenie bezpečnosti, obsluha funkcie košíka a prihlásenie), prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov (pozri časť Informácie o súboroch cookies). pravidlami ochrany osobných údajov.
Zavri to
pixel